💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D103S

Використовується для моделей принтерів

ML - 2950 | 2955

SCX - 4727 | 4728 | 4729

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
50-70
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1500

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D103S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D103S, згідно з інструкцією

Конструктивні особливості цієї моделі і зразків 103L і 115S / L ідентичні, тому витратні матеріали розбираються по одному і тому ж алгоритму. Все ж чіп для кожного з них підбирається в індивідуальному порядку, в результаті заправка картриджа Samsung MLT-D103S починається з покупки мікросхеми та відповідного тонера.
 

Розподіл на 2 частини

Герметичність пристрою забезпечується використанням пластикових заклепок. У зв'язку з цим спаяні кріплення зрізаються гострим ножем на кожній стороні розхідника (по 3 шт.). У трьох позиціях праворуч і в двох зліва затискаються замки, після чого підчіплюються і знімаються боковини. Разом з ними видаляється і шестерня приводу фоторецептора. Відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung MLT-D103S далі відщіпається верхня кришка-протектор. Для поділу пристрою на дві половинки звільняються бічні затискачі з обох сторін, при цьому враховуються петлі, що здатні фіксувати світлочутливий барабан. З осей знімаються всі шестерні, проте їх розташування запам'ятовується або фотографується.
 
 

Відсік з відпрацюванням

Послідовно витягуються зі своїх посадочних місць OPC-Drum, коротрон, а також лезо очищення, яке утримується 2 гвинтами. Бункер, що відкрився, очищається за допомогою сервісного пилососа від відпрацьованого порошку. Фотоциліндр акуратно витирається сухою м'якою тканиною, щоб світлочутлива поверхня не ушкодилася. У той же час безворсовою серветкою, змоченою спиртом, протирається:

  • ракель;
  • вал первинного заряду;
  • фетрові ущільнювачі.
ПОРАДА! Заміна чіпа. Мікросхема знаходиться під смужкою гумового ущільнювача праворуч. Герметик злегка піддягається ножем і відклеюється. Блок відкривається, чіп замінюється на новий (S3CC921). Кришка і герметик повертаються в початкове положення.

Перед тим, як заправити картридж, всі деталі оглядаються на наявність пошкоджень. Сильно зношені обов'язково замінюються. У зворотному порядку на свої місця встановлюються очищені модулі:

  • лезо дозування;
  • ролик заряду;
  • фотобарабан.

Світлочутливий циліндр припудрюється невеликою кількістю тальку, щоб його струмопровідні покриття більш плавно ковзало по кромці ракеля. При цьому надлишки старт-пудри прибираються з поверхні розхідника.

 

Розбирання тонерного бункера і заправка картриджа Samsung MLT-D103S

В першу чергу виймається пробка контейнера для тонера, яка дуже щільно посаджена. Якщо розкупорити її не виходить, тоді ця частина розхідника повністю розбирається. Спочатку знімається проявочний вал, а потім відкручується дозуюче лезо. Однак поролоновий валик подачі залишається на своєму місці. Бункер, що відкрився, якісно пилососиться від залишків старого порошку, щоб одержати високу якість друку. У зазор засипається 50-70 г відносно сумісного тонера. Після виконання заправки картриджа Samsung MLT-D103S, проводиться збірка пристрою:
  • прикручується лезо дозування (3 гвинтами);
  • встановлюється вал проявлення;
  • з'єднуються дві частини розхідника;
  • фіксуються кріпильні затискачі і засувки OPC-Drum.
ПОРАДА! Ролик перенесення зображення і лезо підбору протираються ізопропіловим спиртом і безворсовой серветкою. Якщо з поверхні пластини не прибрати запеклий тонер, то при друку з'являться дефекти і сірий фон.
 
Контактна сторона тонер-картриджа закриваються бічною кришкою, але перед цим всі обертові осі валів змазуються струмопровідною пастою. Старе мастило забирається, а нова наноситься в невеликій кількості. На протилежну сторону в правильному порядку встановлюються шестерні, і тільки потім надягається торцева шторка. В кінці на своє місце повертається шестерня фоторецептора. Для надійності боковини також фіксуються гарячим клеєм: кілька крапель наноситься на зрізані спайки. Розхідник встановлюється в принтер і за традицією виконується пробний друк. У разі появи дефектів тонерний картридж відноситься до сервісного центру для перевстановлення.