💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D104X

Використовується для моделей принтерів

ML - 1660 | 1665 | 16671677 | 1860 | 1865 | 1867

SCX - 3200 | 3205 | 3207 | 3217 | 3220

Заправка у майстерні ціна, від
319 грн
Заправка на виїзді ціна, від
369 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
700 cт.
Маса тонера, який засипається , гр.:
60
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 700
Вага тонера, г 60
Чіп заміна або прошивка

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D104X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D104X: розбирання, збірка і очищення

Варто зазначити, що у цього зразка розхідника є родинні моделі: 104S / X і 1043S, які схожі між собою будовою, формою і ресурсом. Проте заправка картриджа Samsung MLT-D104X проводиться з заміною або прошивкою чіпа. Саме мікросхема визначає приналежність зразка до того чи іншого принтера. Бічні кришки тонер-картриджа спаяні пластиковими шпильками, тому в опорних точках вони акуратно зрізаються. До того ж такого ж плану кріплення видаляються і з фронтального боку пристрою. Розкриваються панелі за допомогою плоскої викрутки, шліц якої проводиться по шву. Перед тим, як заправити картридж Samsung MLT-D104X, розхідник роз'єднується на дві частини. З лівого боку обережно обходиться замок, адже він може зламатися. З протилежного - дуже делікатно корпус роз'єднується викруткою, але так, щоб не пошкодити фоторецептор.
 

Бункер з відпрацюванням

В першу чергу витягується ролик первинного заряду, спочатку виймається його довга вісь. Потім відкручується ракель. Деталі протираються м'якою серветкою, змоченою невеликою кількістю ізопропілового спирту. Згідно з інструкцією по заправці картриджа Samsung MLT-D104X, обов'язково пилососиться відсік з відпрацюванням. Додатково витираються бічні кріплення вала PRC, після чого в вихідні позиції встановлюються лезо для чищення і коротрон.
ПОРАДА! На контактні місця металевої осі вала заряду наноситься трохи струмопровідного мастила.
 

Тонерний відсік і заправка картриджа Samsung MLT-D104X

Для початку виймається вісь світлочутливого циліндра з боку великої шестерні (праворуч), а за нею і оболонка самого модуля. У порядку черги акуратно витягуються девелопер-роллер і лезо дозування, що утримується 2-ма гвинтами. З торця виймається пробка бункера відпрацювання. Через отвір ретельно пилососиться контейнер від старого тонера для отримання ідеальної якості друку, а також ніша під відсіком. Крім цього, пилососом і потім очищається серветкою, змоченою спиртом:
  • поверхню проявочного вала;
  • шестерня ролика перенесення;
  • дозуюче лезо.
ВАЖЛИВО! Якщо не прибрати запечений тонер з леза підбору, то на відбитках з'являться дефекти і навіть фон.
 
Очищені модулі встановлюються на свої місця: прикручується лезо проявлення і ставиться девелопер-роллер. Для виконання заправки картриджа Samsung MLT-D104X шестерний блок тимчасово закривається кришкою. У тонерний отвір засипається 45 г тонера, пробка щільно закупорюється, а тимчасово надягнуті боковинки знімаються. Проявочний вал прокручується для перевірки рівномірності розподілу порошку на його поверхні.
ПОРАДА! У вихідну позицію встановлюється OPC-Drum, але перед цим він витирається сухою тканиною. Оболонка фотобарабана ставиться в гніздо, а з лівого боку тонерного картриджа засовується вісь модуля у напрямку вправо.
 
Поверхня світлочутливого циліндра притрушують тальком, тоді деталь буде більш плавно ковзати по кромці леза підбору. Після цього обидві частини розхідники з'єднуються. З боку шестеренчатого блоку надягається кришка, при цьому вісь фоторецептора повинна потрапити до відповідного пазу. На лівій боковині змащуються всі контактні місця графітовою пастою, а також замінюється чіп. До того ж всі панелі (бічні і фронтальна) фіксується гарячим клеєм. На завершення виконується друк тестової сторінки.