💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D108S

Використовується для моделей принтерів

ML - 1640 | 1641 | 1645 | 2240 | 2241

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
85
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1500
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 85

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D108S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D108S: докладна інструкція та поради по збірці

Ця модель розхідника обладнана чіпом з криптозахистом, тому мікросхема обов'язково замінюється або прошивається. Заправка картриджа Samsung MLT-D108S здійснюється з повним розбиранням пристрою, в іншому випадку зарядка вважається не зовсім якісною. В першу чергу знімається бункер для відпрацьованого тонера. На верхній панелі корпусу з обох сторін відкручуються гвинти. Відсік піднімається, тягнеться на себе і видаляється. Далі відкручується і знімається лезо очищення. Кромка пластини ретельно, але обережно витирається м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом, від налиплого і запеченою тонера. З ємності витрушується відпрацьований порошок, потім ніша пилососиться. Очисне лезо встановлюється на своє місце.
 

Повне розбирання тонер-картриджа

Друга частина пристрою розбирається в наступному порядку. З кожного боку знімаються торцеві кришки. На правій боковині видаляється 2 гвинта, відтискається засувка, панель піддягається і витягується. Те ж саме виконується і зі зворотнього боку. Потім з посадочних місць акуратно витягується вал проявлення і фоторецептор. Відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung MLT-D108S дозуюче лезо знімається таким чином:
  • пружина відсувається в сторону;
  • пластина відкручується;
  • обережно відділяється від корпусу;
  • протирається безворсовою м'якою серветкою від налиплого тонера.
ПОРАДА! Якщо перед цим лазерний принтер почав блідо друкувати або на відбитку є смуги, це може означати, що є певний знос деталей картриджа. Тому всі модулі ретельно оглядаються і при наявності дефектів замінюються.
 
В обов'язковому порядку пилососом очищається тонерний бункер від старого порошку, інакше в процесі друку будуть з'являтися дефекти. Далі до корпусу надійно прикручується лезо дозування, пружина повертається у вихідне положення. Шестерні, розташовані збоку, очищаються від залишків тонера м'яким пензликом. Перед тим, як заправити картридж Самсунг MLT-D108S, в посадочне місце встановлюється світлочутливий барабан, який притрушують тальком, а також ролик проявлення. Старт-пудра дозволяє рецептору більш м'яко ковзати по кромці леза. Після цього деталі фіксуються торцевою кришкою, а корпус протирають сухою безворсовою тканиною.
ВАЖЛИВО! Оскільки фотобарабан і девелопер-роллер в процесі роботи знаходяться в русі, то для зменшення тертя вісі цих деталей обов'язково змащується графітовою пастою. Контактні пази роликів ретельно протираються від залишків старого мастила, а нова - наноситься в невеликій кількості.
 

Заправка картриджа Samsung MLT-D108S

Пробка тонерного бункера дуже щільно сидить у гнізді, тому відкривається із застосуванням сили. Це робиться дуже акуратно, щоб корпус і основні вузли не пошкодилися. При цьому використовується відносно сумісний тонер або оригінальний - Самсунг ML-1210. В отвір засипається зазвичай 50-90 г порошку. Також замінюється чіп, розташований на торці боковини. Кріплення мікросхеми поддягається і встановлюється нова плата. Якщо додатково виконується або була виконана в попередній раз прошивка лазерного принтера, то ця процедура не проводиться. На цьому етапі заправки картриджа Samsung MLT-D108S прикручується друга торцева панель. При цьому перевіряються всі засувки, які повинні стати в відведені для них пази. На завершення дві половинки розхідника з'єднуються і фіксуються гвинтами. Проводиться друк тестової сторінки. Наявність дефектів свідчить про проведення неякісної зарядки тонерного картриджа. Тому розхідник повторно розбирається, але вже, бажано, фахівцями.