💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D109S

Використовується для моделей принтерів

SCX - 4300

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
55-60
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2000
Схожі моделі картриджів MLT-D1092S
Вага тонера, г 55-60
Чіп потребує заміны або прошивки

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D109S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Детальна заправка картриджа Samsung MLT-D109S

Ресурс стартовою моделі цього розхідника становить 1000 сторінок, а не 2000 - як в стандартній версії. З цієї причини заправка картриджа Samsung MLT-D109S буде потрібна горазда раніше. Починається процедура зі зняття торцевої правої панелі. На корпусі відкручуються 2 гвинта і віджимається засувка. Для видалення верхньої кришки:

  • відкручуються 5 гвинтів у верхній частині корпусу;
  • відщіпаються зубчики по 2 шт. як спереду, так і ззаду пристрою;
  • знімається кришка тонер-картриджа.
 
Ліва сторона теж звільняється від шторки, зафіксованої гвинтами. Далі по черзі витягають всі шестерні, вал заряду і світлочутливий барабан. Видалення ролика перенесення виконується тільки після піддягання спеціального кріплення в нижній частині розхідника. Згідно з інструкцією по заправці картриджа Samsung MLT-D109S, в обов'язковому порядку проводиться якісна очистка:
  • тонерного бункера від старого порошку;
  • кромки леза відбору від запеченого тонера;
  • вала проявлення.
ВАЖЛИВО! Лезо очищається за допомогою безворсовой серветки, змоченої ізопропіловим спиртом. Ролики мають дуже чутливе покриття, тому акуратно протираються сухою м'якою тканиною.
 
Очищений ролик перенесення зображення встановлюється на своє місце разом з чекою, яка ставиться в правильну позицію. В установленому порядку ставляться на свої місця шестерні, а також ролик PRC. Перед тим, як заправити картридж Samsung MLT-D109S, фотобарабан фіксується в посадковому гнізді і злегка припудрюється тальком. Покриття модуля старт-пудрою дозволяє фоторецептору плавно ковзати по кромці леза.
ПОРАДА! Всі контактні вісі валів і фотобарабана змащуються струмопровідним мастилом. Стара паста повністю видаляється, а нова наноситься в невеликій кількості.
На цьому етапі ліва торцева кришка надягається на пристрій і загвинчується. При цьому обов'язково перевіряється правильність установки ролика заряду, його вісь повинна потрапити в спеціально відведений для неї паз в боковинці.
 
 

Правильна заправка картриджа Samsung MLT-D109S

З корпусу висувається ніша, з неї дістається пробка, яка виштовхується зсередини. Далі замінюється чіп на відповідну модель. Якщо з якихось причин це неможливо зробити, то виконується прошивка мікросхеми. Після цього тонерний картридж закривається корпусом. Всі засувки вставляються в відповідні пази, кришка притискається до клацання. Верхня частина пристрою закріплюється гвинтами в п'яти опорних точках. У бічний отвір тонерного бункера засипається 60-80 г якісного і відносно сумісного тонера. Після заправки картриджа Samsung MLT-D109S, пробка щільно закупорюється. Потім надягається і фіксується гвинтами права торцева заглушка. Обов'язково перевіряється, щоб механізм засувки на фронтальній стороні став в початкове положення. Після завершення всіх робіт виконується друк тестової сторінки. При цьому смуги, точки або сірий фон, що з'явилися, свідчать про допущення серйозних помилок при складанні розхідника. Тому з таким тонер-картриджем звертаються до фахівців сервісного центру.