💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D117S

Використовується для моделей принтерів

SCX - 4650 | 4655

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
60-75
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2500
Схожі моделі картриджів Xerox 3117, Samsung 1610
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 60-75

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D117S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D117S як у майстерні

Конструктивні особливості цієї моделі досить прості, у її пристрої немає складних механізмів збирання. Тому заправка картриджа Samsung MLT-D117S виконується швидко і легко, особливо для майстра. На боківці, де розташований чіп, відкручується 2 гвинти, кришка знімається. Потім бункер відгвинчується для відпрацьованого тонера і від'єднується від корпусу (він повинен вийти з бічного паза). У цьому блоці є лезо дозування, зафіксоване гвинтами, яке також відкручується. Пластина протирається м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом, та встановлюється назад. Відсік ретельно пилососиться від залишків відпрацювання.
 

Розбирання картриджа в дії

Береться друга половина розхідника. З лівого боку відкручуються 2 гвинти, захисна шторка видаляється. з посадочних місць акуратно витягується:

  • ролик PCR;
  • фоточутливий барабан;
  • корок тонерного бункера;
  • кріплення проявного валу;
  • девелопер-ролер;
  • лезо підбирання.
ПОРАДА! Утримувач валу проявки зафіксований замком, розташованим із зовнішнього боку пристрою, а також хвостиком пружини. Заклепка затискається плоскою викруткою, а пружинний механізм звільняється.
Обов'язково запам'ятовується розташування пружини, що утримує, при знятті дозуючого леза. Дотримуючись подальшої інструкції із заправки картриджа Samsung MLT-D117S, контейнер для тонера очищується сервісним пилососом. До того ж з кромки пластини підбору видаляється запечений тонер, що заважає рівномірному розподілу порошку. Для цього використовують спеціальний розчинник ULC, призначений для електромеханічних деталей. Подібну процедуру очищення проходять усі модулі пристрою, а деякі навіть додатково пилососяться.
 
 

Скрупульозне складання

Очищене лезо дозування прикручується до картриджа. Повертається на місце кріплення девелопер-ролера, клямка якого має стати у відповідний паз, а потім і сам ролик. Зводиться в правильне положення пружина як збоку, так і всередині розхідника. У вихідну позицію ставиться фоторецептор і коротрон. При цьому вісь валу первинного заряду повинна потрапити у відведене для неї гніздо, що знаходиться під пружиною.
ПОРАДА! При запуску світлочутливий циліндр може заклинити. У зв'язку з цим його поверхня припудрюється тальком або невеликою кількістю тонера, що дозволить барабану плавно ковзати по кромці леза.
 

Заправка картриджа Samsung MLT-D117S та великий фінал

В отвір тонерного бункера засипається 60-75 г висококласного тонера, бажано марки Samsung. Для зручності використовується насадка з лійкоподібним шийкою. Після цього:

  • ліва сторона розхідника закривається та фіксується гвинтами;
  • надягається бункер відпрацювання, виступ відсіку вставляється у відведений йому паз;
  • верхня частина пригвинчується.
ПОРАДА! Всі контактні місця змащуються невеликою кількістю графітового мастила, а стара паста видаляється.
 

До обов'язкової процедури заправки картриджа Samsung MLT-D117S включається також заміна чіпа. На правій боковині знімається кріплення мікросхеми, затиснуте 2 язичками. Плата дістається, але в її місце встановлюється нова. Утримувач повертається у вихідне положення, надягається боковинка і прикручується гвинтами.

На завершення друкується пробна сторінка. При появі дефектів або фону пристрою звертаються по допомогу до фахівців нашого сервісного центру. Можливо, при складанні були допущені серйозні помилки або комплектуючі вийшли з ладу. Вирішити проблему може лише майстер.