💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D203S

Використовується для моделей принтерів

Xpress SL - M3320 | M3370 | M3820 | M3870 | M4020 | M4070M4072

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
90-100
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 90-100

Заправка картриджа Samsung MLT-D203S: швидко і правильно

Вбудований в пристрої чіп замінюється, оскільки після повної витрати ресурсу мікросхема блокує роботу техніки. У деяких випадках заправка картриджа Samsung MLT-D203S виконується з подальшою прошивкою чіпа або лазерного принтера. Розбирання починається так. На кожній боковині пристрою обережно зрізаються пластмасові заклепки (по 3 шт.). З одного боку видаляється шестерня фоторецептора, в той час як з іншого залишається його важіль. Для зняття цих панелей затискаються засувки (викруткою) і вони від'єднуються від корпусу. Відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung MLT-D203S ця модель роз'єднується на дві половинки підняттям спеціальних язичків, розташованих по обидва боки.
 

Робота з драм-юнітом

Верхня кришка коротрона знімається при натисканні 3 затискачів, які перебувають на корпусі. Потім з блоку, ще відкрився,  витягується фотоциліндр. Обережно відсуваються тримачі ролика PRC, виймається модуль, після чого відкручується лезо для чищення. В обов'язковому порядку очищається:

 • поверхня вала первинного заряду;
 • лезо очистки;
 • бункер відпрацювання (за допомогою сервісного пилососа);
 • ущільнювачі, на які міг потрапити відпрацьований порошок.
ВАЖЛИВО! Ракель і ролик переносу заряду протираються змоченою в розчині ізопропілового спирту безворсовой серветкою. При цьому не дозволяється сильно тиснути на деталі, щоб їх не пошкодити.
Збірка тонерного картриджа проводиться в зворотному порядку. Акуратно прикручується лезо для чищення. Перед установкою коротрона на контакти наноситься трохи струмопровідної пасти. Потім в вихідну позицію ставиться світлочутливий барабан.
 
 

Правильна заправка картриджа Samsung MLT-D203S

В першу чергу витягується пробка з тонерного бункера. Кришка піднімається по краях за допомогою плоскої викрутки і акуратно витягується. Вміст витрушується з контейнера, адже при змішуванні нового і старого тонера з'являються дефекти при друку. З боковини видаляється металева пластина, а разом з нею і шестерні. Також з осі вала перенесення зображення знімаються бушінгі, після чого видаляється і сам ролик проявлення. Поверхня девелопера-роллера обережно, але ретельно протирається спиртом. Відкручується лезо дозування, яке акуратно очищається від налиплого тонера. При необхідності встановлюється захисна чека тонерного порошку, її кінець виводиться назовню через ущільнювачі. Далі виконуються наступні дії:
 • прикручується двома гвинтами лезо підбирання;
 • встановлюється ролик проявлення;
 • замінюється струмопровідне мастило на довгому кінці осі девелопера-роллера.
ВАЖЛИВО! Дозуюче лезо дуже крихке і може легко пошкодитися. При його деформації якість друку погіршується, оскільки порошок рівномірно не розподіляється по валу.
 

Тільки після складання картриджа виконується заправка. У завантажувальний отвір засипається 90-120 г оригінального або відносно сумісного тонера. Пробка щільно закупорюється, а на свої місця встановлюються:

 • бушінгі вала роздачі;
 • шестерні (обов'язково в правильному порядку!);
 • металева пластина;
 • кришка коротрона.
 
Після проведення збірки і заправки картриджа Samsung MLT-D203S, дві половинки розхідника з'єднуються. При цьому бічні замки ставляться в вихідні позиції. Контакти на лівій боковині очищаються і змащуються невеликою кількістю нового графітового мастила. Обидві кришки фіксуються гарячим пластиком, нанесеним на опорні точки. На місце ставиться шестерня фоторецептора, а з протилежного боку в правильному положенні встановлюється важіль фотовала. В кінці замінюється чіп. Зрізаються дві нижні заклепки, що утримують пластину. Піднімається кришка, витягується стара мікросхема і встановлюється нова. Для перевірки правильності складання тонерного картриджа проводиться пробний друк.