💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D205S

Використовується для моделей принтерів

ML - 3300 | 3310 | 3312 | 3710 | 3712

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
85
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2000
Схожі моделі Xerox 106R02304
Чіп заміна або прошивка
Вана тонеру, г 85

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D205S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D205S: швидко, але якісно

Вбудований в розхідник чіп має потужну криптозащиту, тому мікросхема обов'язково замінюється або прошивається. У деяких випадках заправка картриджа Samsung MLT-D205S проводиться з наступною прошивкою самого принтера. Пристрій розбирається просто. Спочатку знімаються бічні кришки, які тримаються на спайках. Таким чином, з кожного боку дуже акуратно ножем зрізаються всі 6 пластмасових шпильок. Паралельно видаляється шестерня приводу вала, однак на боковині залишається його важіль. Знизу і зверху кожної панелі віджимаються засувки, після чого щитки знімаються. Тонер-картридж розділяється на дві половини: видаляється верхня кришка корпусу і звільняються бічні фіксатори. Тільки потім відділяється бункер з відпрацюванням.
 

Дія 1: розбирання і очищення драм-юніта

Згідно з інструкцією по заправці картриджа Samsung MLT-D205S, в першу чергу витягується світлочутливий барабан. Поверхня модуля протирається сухою м'якою тканиною. За ним видаляється ролик первинного заряду і очищається безворсовой серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом. Після цього знімається лезо для чищення:

  • гвинти відкручуються;
  • пластина зсувається на себе;
  • деталь обережно від'єднується від корпусу.

З бункера висипається відпрацьований порошок, а сам відсік пилососиться разом з гумовим прошарком. З правої сторони тонерного картриджа піддягаєтся і відклеюється невеликий шматок ущільнювача. Саме так відкривається доступ до ниші чіпа. Мікросхема замінюється, блок закривається, а ущільнювач приклеюється на своє місце. Потім в вихідні позиції встановлюються:

  • лезо очистки;
  • коротрон;
  • фоторецептор.
Для більш м'якого ковзання світлочутливого циліндра по крім ракеля модуль притрушують тальком. При цьому залишки пудри обов'язково прибираються з інших деталей. Цей блок на час накривається щільною тканиною.
ВАЖЛИВО! Поверхня валу заряду дуже тендітна, тому будь-які пошкодження можуть привести до некоректної роботи друкарської техніки.
 

Дія 2: заправка картриджа Samsung MLT-D205S

З лівого боку розхідника видаляється металева пластина разом з усіма шестернями, а з правого - пробка тонерного відсіку. У той же час запам'ятовується розташування всіх шестерен (для надійності фотографується). З обох сторін валу перенесення зображення знімаються пластикові втулки білого кольору. Модуль витягується і витирається сухою серветкою. Далі відкручуються гвинти, знімається лезо підбору. Виконується обов'язкове очищення:

  • бункер ретельно пилососиться від залишків старого тонера;
  • спиртовим розчином протирають кромку дозуючого леза;
  • забирається порошок з фетрових ущільнювачів.
ВАЖЛИВО! Якщо не очистити тонерний контейнер від старого порошку, а лезо - від нагару, то з'явиться сірий фон при друку, а також інші дефекти.
У деяких випадках на цьому етапі прикріплюється захисна стрічка. Її кінець протягується через відповідний отвір. До того ж для кращої герметизації розхідника ущільнювачі з фетру вспушіваются, після чого прикручується лезо дозування. На свої місця встановлюється проявочний вал з втулками. В отвір засипається порошок в кількості 85 г і щільно закривається пробкою. При заправці картриджа Samsung MLT-D205S використовується оригінальний або відносно сумісний тонер.
 
 

Закінчення

У потрібній послідовності встановлюються шестерні і закриваються металевим щитком. Дві частини з'єднуються і фіксуються бічними замками. Зверху на розхідник надягається кришка, яка повинна замикатися. Далі на свої місця ставляться торцеві панелі, при цьому з отвору акуратно висовується стрічка.
ПОРАДА! Для кріплення боковинок використовується гарячий пластик. Кілька крапель наноситься на посадочні гнізда - місця зрізів. Замість цього нерідко просверливаются отвори і в них вкручуються гвинти.
У вихідну позицію встановлюється шестерня вала. Також перевіряється правильність розташування важеля ролика, він повинен дивитися вниз. Після завершення всіх робіт проводиться друк тестової сторінки.