💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D208S

Використовується для моделей принтерів

SCX - 5635 | 5835 | 5935

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
4000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
120
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 4000
Схожі моделі картриджів Xerox 108R00794
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 120

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D208S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Як проводиться заправка картриджа Samsung MLT-D208S?

Для виробництва цієї моделі розхідника використовуються матеріали гарної якості, а також міцний пластик. Завдяки цьому кожна заправка картриджа Samsung MLT-D208S виконується швидко та акуратно. Процедура складається із трьох основних етапів.

Поділ тонер-картриджу на 2 частини

З лівої та правої сторони розхідника відкручується по 3 гвинти. Видаляються фіксуючі втулки фотоциліндра. На обох кришках затискаються клямки, панелі піддягаються викруткою та віддаляються. Знімається також кришка-протектор, розташована у верхній частині пристрою. Після цього тонер-картридж поділяється на дві половинки. Для цього вивільняються із пазів заклепки, що утримують пластмасові фіксатори.
 

Тонерний блок та заправка картриджа Samsung MLT-D208S

За допомогою плоскої викрутки дуже обережно виймається корок відсіку. З контейнера висипаються залишки тонера, ємність додатково пилососиться. З боку шестерного блоку видаляється шестерня проявочного валу, а інші шестерні заклеюються скотчем. Потім проводиться розбирання цієї частини розхідника:
 • відщеплюється (внизу) кріплення девелопер-ролера і видаляється разом із пружиною;
 • виймається вал переносу тонера;
 • відкручується та виймається лезо дозування.
 
Перед тим, як заправити картридж Samsung MLT-D208S, проявний вал і лезо підбору ретельно очищаються від бруду. Для видалення з пластини порошку, що запікся, використовується розчинник або ізопропіловий спирт. На протилежному боці деталі протирається поролоновий ущільнювач. Ніша тонерного бункера пилососиться, після чого:
 • вставляється та прикручується лезо проявлення;
 • встановлюється вал перенесення;
 • фіксується збоку кріплення;
 • вставляється у вихідне положення пружина;
 • повертається на місце шестерні ролика.
ВАЖЛИВО! Контактна пружина має стати у правильну позицію. Один її кінець розташований на осі девелопер-ролера, а другий протягується через корпус так, щоб бути в контакті з лезом підбору.
Через отвір у контейнер засипається 120 г тонера, який є сумісним з картриджем. Пробка щільно закупорюється, чим забезпечується герметичність пристрою. З шестерного блоку зривається скотч, деталі очищаються від забруднень.
 
 

Робота з драм-юнітом

Спочатку видаляється Е-подібне стопорне кільце фоторецептора. З боку більшої шестерні витягується металева вісь модуля. Потім із корпусу витягається оболонка OPC-Drum. Вал первинного заряду зсувається вправо і також видаляється. На лезі, що чистить, відкручуються гвинти, пластина знімається. Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung MLT-D208S, сервісним пилососом очищається бункер для відпрацювання. Подальше збирання проводиться в такій послідовності:
 • прикручується ракель;
 • змазуються контактні втулки валу PCR;
 • встановлюється коротрон;
 • повертається на місце оболонка світлочутливого барабана;
 • засувається вісь фоторецептора через сторону з меншою шестернею;
 • вдягається стопорне кільце.
 
На цьому етапі заправки картриджа Samsung MLT-D208S дві частини розхідника з'єднуються. На торцях замикаються замки, а зверху прикріплюється кришка-протектор. Бічні панелі надягають так, щоб було чути клацання, а потім прикручуються гвинтами. Встановлюються втулки фотоциліндра у правильному положенні. Після закінчення процесу заправки замінюється чип. На захисній кришці зрізають пластикові шпильки. Виймається стара мікросхема, а замість неї вставляється нова. Панель фіксується 2 краплями гарячого клею. Для перевірки правильності збирання виконується пробний друк.