💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D209S

Використовується для моделей принтерів

ML - 2853 | 2855

SCX - 4824 | 4826 | 4828

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
75
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01485
Вага тонера, г 75
Чіп заміна або прошивка

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D209S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D209S в подробицях

Пристрій витягується з лазерного принтера і розбирається. Заправка картриджа Samsung MLT-D209S виконується з заміною чіпа або прошивкою принтера. В першу чергу відкручуються гвинти з кожного боку розхідника (по 3 шт.). Панелі відщіпаються с затисненням замків і знімаються. Верхня кришка також видаляється при зрушуванні її у напрямку стрілок. Разом з цим на торцях звільняються два кріплення, пристрій розділяється на дві половинки.
 

Драм-юніт в розбиранні

Світлочутливий барабан виймається з розхідника зліва направо так, що довга вісь виходить з гнізда в останню чергу. У потрібній послідовності виймається:

  • ролик первинного заряду;
  • вал очистки;
  • посадочні гнізда цих модулів, представлені у вигляді кліпс.

Згідно з інструкцією по заправці картриджа Samsung MLT-D209S, далі відкручується дозуюче лезо. Разом з бункером відпрацювання пилососом очищаються всі деталі. Додатково сухою м'якою серветкою протирається фоторецептор, а спиртом - ракель і коротрон.

ВАЖЛИВО! При очищенні відсіку для відпрацювання особлива увага приділяється ущільнювачам. Вони повинні залишитися чистими.
Всі комплектуючі встановлюються в вихідні позиції. В першу чергу прикручується лезо очищення, а також ставляться посадочні гнізда валів. За ними повертаються на свої місця поролоновий ролик і модуль PRC. Перед установкою світлочутливого циліндра його вісь змащується струмопровідним мастилом. Для більш плавного ковзання по кромці поверхня OPC-Drum притрушують тальком. Залишки пудри прибираються з корпусу розхідника і інших деталей.
 
 

Робота з тонерний відсіком і заправка картриджа Samsung MLT-D209S

З торцевої сторони видаляється пробка тонерного контейнера, витягується вал перенесення зображення. На дозуючому лезі відгвинчуються гвинти, панель знімається. Сервісним пилососом ретельно очищається бункер від старого тонера, оскільки при змішуванні з новим друк різко погіршується. Ущільнювачі теж пилососяться. Кромка леза підбору якісно, ​​але обережно протирається ізопропіловим спиртом від нагару, а девелопер-роллер - сухою м'якою тканиною. Далі виконується такі етапи:

  1. Прикручування леза дозування.
  2. Установка проявочного ролика.
  3. Заправка картриджа Samsung MLT-D209S через бункерний отвір.
ВАЖЛИВО! Будь-які пошкодження на лезі підбору призводять до появи жахливих дефектів друку. Через деформовану кромку тонерний порошок нерівномірно розподіляється на поверхні вала.
 
Для даної моделі застосовується дозування 75 г, а також використовується банка з лейкообразной кришкою. Після заправки розхідника пробка щільно закривається, і дві частини з'єднуються і скріплюються торцовими зажимами. Надягається верхня кришка-протектор, після чого виставляється вісь фотоциліндра в правильну позицію. Боковинки закривається і фіксуються гвинтами. З протилежного боку контактні місця осей змащуються струмопровідною пастою. Бічна панель замикається і прикручується. Для заміни чіпа на захисній панелі зрізаються пластикові заклепки. Мікросхема замінюється і закривається. Перед цим на опорні точки наноситься 2 краплі гарячого клею. На завершення проводиться пробна друк.