💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D203E

Використовується для моделей принтерів

Xpress SL - M3820 | M3870 | M4020 | M4070M4072

Заправка у майстерні ціна, від
639 грн
Заправка на виїзді ціна, від
689 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
10000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
300
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 10000
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 300

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D203E

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Правильне заправлення картриджа Samsung MLT-D203E

Корпус пристрою з обох боків з'єднаний пластмасовими шпильками. Таким чином, заправка картриджа Samsung MLT-D203E починається з видалення цих заклепок гострим ножем. Потім з однієї боковинки забирається шестірня. У той же час, на іншій панелі залишається важіль фоторецептора. Дві торцеві кришки піддягаються (плоскою викруткою затискаються клямки) і знімаються. У місцях з'єднання тонер-картриджа піднімаються замки, половинки розділяються.

 

Етапи розбирання драм-юніту

На верхній кришці блоку з пазів звільняються три язички, панель видаляється. Після цього з посадкового гнізда виймається фоточутливий циліндр. Знизу піднімаються тримачі валу PCR, деталь виймається. Далі відкручується лезо очищення, а бункер відпрацювання пилососиться. Якщо ущільнювачі забруднилися, то згідно з інструкцією із заправки картриджа Samsung MLT-D203E вони протираються ізопропіловим спиртом. Потім на свої місця встановлюються:

  • лезо, що чистить;
  • вал первинного заряду;
  • фотобарабан.

ВАЖЛИВО! Усі деталі пристрою обов'язково протираються сухою м'якою тканиною. Забруднені запчастини обробляються розчинником для очищення електромеханічних виробів.

Крім того, перед закріпленням коротрона, його елементи кріплення змащуються струмопровідною пастою. До того ж світлочутливий циліндр притрушується тальком, що забезпечити модулю плавний пуск та вільне ковзання по кромці леза. По закінченні надягається і замикається верхня панель ролика перенесення заряду.

 

Тонерний блок та заправка картриджа Samsung MLT-D203E

За допомогою плоскої викрутки дуже обережно виймається корок контейнера для тонера. З відсіку висипається старий порошок, додатково очищається бункер серверним пилососом. Знімається пластина та шестерні, розташовані на протилежній стороні розхідника. Для вилучення валу перенесення зображення видаляються бушинги, що фіксують ролик. Поверхня модуля витирається серветкою, змоченою спиртом. Далі відкручується лезо дозування і також акуратно очищається від тонерного нагару. Перед тим як заправити картридж, пристрій збирається:

  • встановлюється захисна чека (необов'язково);
  • край плівки виводиться назовні через ущільнювач;
  • прикручується гвинтами лезо підбирання;
  • повертається на місце проявний вал разом із бушингами.

ВАЖЛИВО! Протяжна вісь ролика перенесення змащується невеликою кількістю графітового мастила. Очищаються від тонера фетрові ущільнювачі.

 

У бункер через отвір засипається 300-310 г відповідної марки тонера, пробка щільно закупорюється. Після проведення заправки картриджа Samsung MLT-D203E всі шестерні повертаються на вихідні місця (їх розташування запам'ятовується або фотографується) і закриваються металевою пластиною.

ВАЖЛИВО! Обов'язково замінюється чи перепрошується чіп. Зрізуються пластикові заклепки на тримачі мікросхеми. Встановлюється новий чіп, кріплення фіксується гарячим клеєм.  

 
Дві половинки розхідника з'єднуються, фіксуються збоку замками. З контактів, що знаходяться на боківці, видаляються залишки старого мастила. Очищені місця змащуються новою пастою. На всі зрізи (опорні точки) наноситься по краплині гарячого пластику. У вихідну позицію повертається шестерня фоторецептора, а також перевіряється розташування регулятора OPC-Drum. Виконується друк пробної сторінки.