💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D203L

Використовується для моделей принтерів

Xpress SL - M3320 | M3370 | M3820 | M3870 | M4020 | M4070M4072

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
5000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
175
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 5000
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 150-170

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D203L

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D203L точно за інструкцією

Кожна заправка картриджа Samsung MLT-D203L включає не тільки поповнення запасів тонера, але і заміну зношених деталей – відновлення, якщо діагностика показала, що є в цьому необхідність. До того ж, усі робочі модулі пристрою ретельно очищаються.

Корпус розхідника надійно спаяний, тому спочатку на боковинках зрізуються пластмасові заклепки (по 3 шт. на кожній). Знімається шестерня фоторецептора, але при цьому залишаються його важелі. Відштовхуються панелі, замки яких здавлюються викруткою у спеціальних заглибленнях, і видаляються.

Як вказується в інструкції із заправки картриджа Samsung MLT-D203L, пристрій розділяється на дві половини особливим чином. Для цього звільняються замки в скобах на торцях.

 

Покрокове розбирання та складання драм-юніту

Насамперед знімається верхня кришка-протектор (затискаються 3 язички на стику). З гнізда витягується фотоциліндр, причому його вісь з боку великої шестерні трохи витягується. Для звільнення валу первинного заряду піднімаються його бічні тримачі, модуль виймається. Як фоторецептор, так і коротрон витираються від забруднень м'якою безворсовою серветкою. Далі виконуються такі дії:

 • акуратно відкручується лезо очищення;
 • деталь очищається ізопропіловим спиртом;
 • ретельно пилососиться бункер відпрацювання;
 • протираються ущільнювачі відсіку.

ВАЖЛИВО! Перед тим, як заправити картридж Samsung 203L, світлочутливий рецептор обробляється невеликою кількістю тальку. Порошок сприяє більш плавному ковзанню циліндра по краю леза.

Після очищення деталей та бункера, розхідник збирається. Обережно прикручується двома гвинтами ракель. Тримачі валу PCR змащуються графітовою пастою, а ролик фіксується у вихідному положенні. На завершення встановлюється світлочутливий барабан.

 

Розбір тонерного блоку

Для початку витягується кришка тонерного бункера. Пробка посаджена дуже щільно, тому кожен її бік акуратно піднімається шліцом викрутки. З протилежного торця знімається металева пластина, а разом із нею і всі шестерні. Потім розбирається основна частина тонер-картриджа:

 • видаляються бічні бушинги, що фіксують проявний вал;
 • виймається ролик перенесення зображення;
 • відкручується лезо підбору.

ПОРАДА! Оболонка девелопер-ролера протирається м'якою серветкою без ворсу, змоченою спиртом. Кромка дозуючого леза обережно очищається від запеченого тонера дерев'яною паличкою та розчинником ULC.

Завдяки зняттю всіх деталей відкривається доступ до тонерного відсіку, тому контейнер ретельно пилососиться сервісним пилососом. Економія в цьому випадку не доречна, оскільки при змішуванні старого та нового тонера якість друку різко погіршується - виникають різні недоліки. Всередині відсіку встановлюється захисна стрічка та виводиться на зовнішню сторону розхідника.

 

Правильне складання та заправлення картриджа Samsung MLT-D203L

Прикручується лезо дозування, у посадкове гніздо ставиться проявний вал. Обов'язково змащується струмопровідною пастою подовжена вісь девелопер-ролера. У бункер засипається 145-175 г відповідного тонера. Після виконання заправки картриджа Samsung MLT-D203L, повертаються на свої місця:

 • утримувачі ролика;
 • всі шестерні (в правильному порядку);
 • металева пластина;
 • верхня кришка-протектор (замикається 3 замками).

Тільки тепер дві половинки пристрою з'єднуються, клямки закріплюються в бічних скобах. У лівій торцевій кришці очищаються контакти. На них наноситься невелика кількість свіжого струмопровідного мастила. Обидві панелі фіксуються гарячим пластиком, що наноситься на опорні вершини боківок (зрізи). Кришки надягають так, щоб пролунало клацання, і утримуються до повного охолодження клею.

ВАЖЛИВО! Нерідко замість пластику нарізається різьблення. Процедура проводиться дуже акуратно, адже найменша помилка може стати фатальною для картриджа.

 
На один бік надягається шестерня фотобарабану. Паралельно перевіряється правильність розташування регуляторів модуля. Після закінчення заправки замінюється чіп. На його кришці зрізаються заклепки, виймається мікросхема та встановлюється нова. Кришка фіксується двома краплями гарячого клею. Обов'язково виконується друк пробної сторінки.