💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D205E

Використовується для моделей принтерів

ML - 3710 | 3712

SCX - 5637 | 5639 | 5737 | 5739

Заправка у майстерні ціна, від
639 грн
Заправка на виїзді ціна, від
689 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
10000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
340
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 10000
Схожі моделі Xerox 106R02304
Чіп заміна або прошивка
Вага тонера, г 340

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D205E

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D205E проводиться дуже просто

Конструкція пристрою відрізняється особливою надійністю, адже всі торцеві шторки залиті пластмасовими шпильками. Так, заправка картриджа Samsung MLT-D205E починається з розбирання корпусу. Спочатку акуратно зрізуються заклепки на кожній кришці торця (по 3 шт.). При цьому шестерня фотовалу знімається, а важелі залишаються на своїх місцях. На боковинках віджимаються всі клямки, завдяки чому панелі відокремлюються від пристрою. Також видаляється верхня кришка-протектор, яка зсувається у напрямку стрілок. З обох боків знімаються замки у вигляді скоб, після чого бункер відпрацювання від'єднується від тонерного блоку.
 

Як розбирається драм-юніт?

Насамперед із пристрою витягується світлочутливий циліндр. З боку великої шестерні трохи висовується металевий штир, модуль піднімається та виймається. Далі, згідно інструкції із заправки картриджа Samsung MLT-D205E:

 • видаляється вал первинного заряду;
 • відкручується лезо очищення;
 • звільняється ракель від тримачів коротрона (обережно зсувається);
 • очищується сервісним пилососом бункер відпрацювання;
 • витираються ущільнювачі.
ПОРАДА! Чіп знаходиться у ніші під ущільнювачем з правого боку. Липка стрічка знімається (на 7 см), відкривається кришка та виштовхується мікросхема. Після встановлення нової плати відсік закривається і силіконом приклеюється ущільнювач.
У вихідне положення встановлюється та закріплюється очищений ракель. Поверхня ролика заряду протирається розчинником ULC і вставляється в пристрій (довгою стороною до шестерного блоку). OPC-Drum витирається сухою м'якою тканиною та повертається на своє місце. Модуль притрушується невеликою кількістю тальку і прокручується. За рахунок цього під час запуску деталь не заклинюється.
 
 

Точне заправлення картриджа Samsung MLT-D205E

Спочатку пилососом для дрібнодисперсних частинок очищується тонерний бункер. Для цього на торці відкорковується кришка відсіку, яка дуже щільно сидить у гнізді. При зайвих зусиллях вона може пошкодитися. З протилежного боку забирається металева пластина, разом із якою знімаються всі шестерні. Подальше розбирання включає:

 • видалення двох підшипників девелопер-ролера;
 • вилучення самого валу перенесення зображення;
 • зняття леза підбирання, прикріпленого гвинтами.
ВАЖЛИВО! Обов'язково перевіряється цілісність фетрових ущільнювачів, які розпушуються шліцом викрутки. Крім цього, лезо дозування очищається спеціальним розчинником, а запечений тонер знімається дерев'яною паличкою.
 
Перед тим як заправити картридж Samsung MLT-D205E, через зазор, що відкрився, пилососиться тонерний контейнер, тому що при змішуванні нового і старого порошку з'являються дефекти друку. Також на цьому етапі монтується захисна стрічка, кінець якої простягається через отвір ущільнювача. Потім прикручується лезо, що дозує. Встановлюється протертий ганчіркою проявний вал і фіксується утримувачами.
ВАЖЛИВО! Подовжена вісь ролика проявлення вставляється в гніздо з боку шестерень.

Тільки тепер в отвір розхідника засипається правильно підібраний тонер у кількості 285-300 г. Корок щільно закривається. Після такої заправки картриджа Samsung MLT-D205E, конструкція збирається:

 • закріплюються підшипники девелопер-ролера;
 • змащуються контактні осі всіх роликів;
 • ставляться на місця шестірні та закриваються металевою панеллю.
ПОРАДА! Перед використанням графітової пасти, старе мастило видаляється, а нове наноситься лише в невеликій кількості.
 
Дві частини пристрою з'єднуються, скоби повертаються у вихідне положення, а верхня кришка замикається. На посадкові гнізда обох боків наноситься по краплині гарячого пластику, при цьому захисна стрічка протягується через отвір. Панелі замикаються і утримуються до застигання клею. На привід фоторецептора встановлюється шестірня, паралельно перевіряється положення важелів. Наприкінці обов'язково здійснюється пробний друк.