💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D209L

Використовується для моделей принтерів

ML - 2853 | 2855

SCX - 4824 | 4826 | 4828

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
5000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
180
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 5000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01487
Вага тонера, г 170-180
Чіп заміна або прошивка

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D209L

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D209L за стандартною схемою

Витратник розбирається дуже уважно, всі деталі ретельно очищаються і за наявності пошкоджень замінюються. Правильно виконане заправлення картриджа Samsung MLT-D209L забезпечує високу якість друку та довгий термін служби пристрою. З правого та лівого боку пристрою відкручуються гвинти (по 3 шт.). Кожна торцева панель клацається (вгорі затискаються замки) і знімається. Потім видаляється верхня кришка-протектор. На боковинках по центру віджимаються кріплення, пристрій поділяється на дві половинки.
 

Бункер з відпрацюванням: розбирання та правильне складання

Для початку шестерний блок заклеюється скотчем, щоб деталі не загубилися. Зі світлочутливого циліндра витягується металева вісь з боку більшої шестерні. Тільки потім дістається і сама оболонка барабана. По черзі з розхідника витягується:
 • вал первинного заряду разом із шестернею;
 • поролоновий ролик очищення;
 • посадкові гнізда-кріплення.
 
Згідно з інструкцією з заправки картриджа Samsung MLT-D209L, на цьому етапі відкручується лезо, що чистить. Через отвір, що відкрився, ретельно пилососиться бункер для відпрацювання. Забруднені ущільнювачі, а також усі деталі акуратно протираються безворсовою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом або спеціальним розчинником. Після виконання робіт з очищення, тонер-картридж збирається:
 • прикручується ракель;
 • прикріплюються посадочні гнізда;
 • повертається на місце поролоновий ролик;
 • встановлюється вал PCR.
ПОРАДА! При першому запуску часто OPC-Drum заклинює. Тому перед тим як заправити картридж Samsung MLT-D209L, поверхня світлочутливого барабана притрушується тальком, щоб модуль плавніше ковзав по кромці.
Вісь фоторецептора змащується струмопровідним мастилом (її контактна частина). Оболонка циліндра фіксується у корпусі. Стрижень засовується всередину модуля, але через сторону з меншою шестернею. В іншому випадку контакти, що знаходяться там, пошкоджуються, деталь приходить у непридатність.
 
 

Заправка картриджа Samsung MLT-D209L з усіма тонкощами

Розбирання другої частини розхідника починається з видалення корка тонерного відсіку. Кришка виймається дуже акуратно, оскільки будь-які пошкодження призводять до розгерметизації бункера. З посадкового місця виймається вал перенесення зображення і витирається сухою м'якою ганчіркою. З боків дозуючого леза відкручуються гвинти. Пластина від'єднується від корпусу та протирається розчинником для електромеханічних виробів. За допомогою сервісного пилососа ретельно очищається контейнер від старого порошку, ущільнювачі зберігаються у чистоті. Після цього виконуються такі дії:
 • прикручується лезо дозування;
 • встановлюється девелопер-ролер;
 • у завантажувальний отвір засипається 160-180 г тонера;
 • пробка щільно закупорюється.
ВАЖЛИВО! Запечений тонер із леза дозування видаляється звичайною сірником. Робиться це дуже акуратно, тому що матеріал деталі крихкий. Через деформовану кромку тонер рівномірно не розподіляється на носії, в результаті з'являється фон при друку.
 
Останнім етапом заправки картриджа Samsung MLT-D209L є складання пристрою. Дві частини розхідника з'єднуються та збоку фіксуються засувками. Зверху надягається кришка-протектор. Виставляється вісь фоторецептора у вихідне положення, а потім надягається ліва боковинка, але так, щоб зрізаний кінець потрапив у відповідний паз, і прикручується. На правій кришці очищаються та змащуються контактні місця графітової пастою. Панель засувається і фіксується гвинтами. Обов'язково прошивається чи замінюється чіп. На захисній шторці зрізають пластикові шпильки. Виймається мікросхема та ставиться нова. Кришка закріплюється двома краплями гарячого пластику. На завершення друкується пробна сторінка.