💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung SCX-4100D3

Використовується для моделей принтерів

SCX - 4100

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
80
Колір заправки:
Чип:
можна не замінювати, картридж буде працювати
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Схожі моделі Хеrox 013R00607
Вага тонера, г 90-100
Чіп заміна не обов'язкова

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung SCX-4100D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung SCX-4100D3 в усіх деталях

Ця модель розхідника характерна тим, що в ній не передбачено чіп, тому роботи із заміни або прошивки мікросхеми не проводяться. У той же час заправка картриджа Samsung SCX-4100D3 виконується з використанням відносно сумісного тонера, який є немагнітним та заряджається негативно.

Перший етап розбирання

З верхньої кришки відкручуються 5 гвинтів. Спереду і ззаду корпусу клацають 4 замки, панель піддягається і видаляється. Також забирається ручка, яка може заважати. На кожній торцевій шторці відкручується по 3 гвинти, знімаються обидві боківки. Забираються зі штирів всі шестерні, але при цьому запам'ятовується або фотографується їхнє розташування. Деталі очищаються від пилу та забруднень.
 

Другий етап розбирання

Спочатку витягується вал первинного заряду. Потім зі щітки очищення відкручуються гвинти, і лезо знімається. Згідно з інструкцією із заправки картриджа Samsung SCX-4100D3, з фотоциліндра виймається металевий стрижень з боку більшої шестерні, після чого дістається оболонка барабана. Для вилучення девелопер-ролера знизу розхідника підтягується кріплення валу. Після зняття бічної пластини через торець виймається і сам ролик перенесення зображення. Всі вилучені деталі очищаються або сухою ганчіркою, або спеціальним розчинником ULC (залежно від ступеня забруднення). Подальші дії збирання виконуються в такій послідовності:
  1. Встановлюється проявний ролик через відповідні отвори в корпусі.
  2. Збоку модуль фіксується кріпленням.
  3. На місце повертаються всі шестерні в правильному порядку.
  4. Вставляється фоторецептор.
  5. Всередину оболонки OPC-Drum засовується металева вісь з боку малої шестерні, інакше контакти пошкодяться.
  6. Прикручується лезо, що чистить.
ВАЖЛИВО! Перед тим, як заправити картридж Samsung SCX-4100D3, лезо дозування обов'язково очищається від запеченого тонера та нагару. Для цього використовується м'яка серветка, змочена ізопропіловим спиртом, та сірник.
 
Також за допомогою спеціального пилососу для дрібнодисперсних частинок очищується бункер. Обов'язково протираються фетрові ущільнювачі, приклеєні по периметру, розпушуються шліцом викрутки. Подібна процедура забезпечує відсіку максимальну герметичність при збиранні. Світлочутливий барабан притрушується тальком, який допоможе модулю плавно ковзати по краю леза.

Третій етап: заправка картриджа Samsung SCX-4100D3

На цьому етапі надягається контактна торцева кришка. Всі струмопровідні ділянки змащуються графітовим мастилом. Панель встановлюється та прикручується. У вихідну позицію повертається вал первинного заряду. Тільки тепер ставиться і загвинчується друга боківка.
ПОРАДА! При установці коротрона, його вісь має сісти у відведені для неї напрямні, що знаходяться на торцевих панелях.
 
Тонерний бункер заповнюється висококласним тонером у кількості 80-100 г через зазор у верхній частині розхідника. Після проведення такої заправки картриджа Samsung SCX-4100D3 до пристрою прикріплюється ручка. Зверху надягається кришка-протектор, при цьому клямки розташовуються у відведених для них пазах і замикаються. Верхня панель прикручується гвинтами. Після закінчення процедури заряджання обов'язково роздруковується тестова сторінка. Якщо на відбитку з'являються дефекти, картридж заправлений або зібраний неправильно. У таких випадках звертаються до фахівців нашого сервісного центру.