💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung SCX-D5530B для Samsung SCX-5525, SCX-5330, SCX-5530

Використовується для моделей принтерів

SCX - 5330 | 5530

Заправка у майстерні ціна, від
289 грн
Заправка на виїзді ціна, від
329 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
4000
Маса тонера, який засипається , гр.:
130
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 4000
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 130

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung SCX-D5530A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung SCX-D5530A за стандартною схемою

Кожна заправка картриджа Samsung SCX-D5530A виконується з очищенням всіх бункерів та основних вузлів. Зношені/деформовані деталі обов'язково замінюються. Купити запчастини для тонер-картриджів можна у нашому сервісному центрі.

Перший етап розбирання - зняття бічних кришок. На кожній з них відкручується по 3 гвинти, після чого забираються обидві втулки фотоциліндра. За допомогою тонкої викрутки на бортах боківок відштовхуються затискачі, панелі піддягаються і віддаляються. Слідом за ними знімається верхня кришка. Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung SCX-D5530A з правого та лівого боку звільняються замки з пазів, розхідник роз'єднується на дві половини.

 

Відсік для відпрацювання у розбиранні

Насамперед знімається стопорне кільце фоторецептора. Потім витягується металева вісь циліндра, але лише убік із більшою шестернею. Тільки після цього із корпусу виймається оболонка модуля.

До того ж, праворуч зсувається ролик заряду та видаляється з пристрою. На лезі, що чистить, відкручуються гвинти, пластина знімається.

З бункера висипається відпрацювання, додатково відсік пилососиться. Фоторецептор і коротрон протираються сухою ганчіркою, а ракель - ізопропіловим спиртом. Після такого очищення всі деталі ставляться у вихідне положення:

 • прикручується лезо, що чистить;
 • змащуються струмопровідним мастилом втулки валика заряду;
 • встановлюється коротрон;
 • повертається в гніздо оболонка OPC-Drum;
 • всередину модуля засовується металевий стрижень з боку меншої шестерні.

ВАЖЛИВО! Вісь світлочутливого барабана змащується графітовим складом.

Збоку фотоциліндр фіксується стопорним кільцем. Поверхня барабана притрушується невеликою кількістю тальку. Порошок має дозволити рецептору м'якше ковзати по кромці, тим самим забезпечуючи розхіднику плавний запуск.

 

Розбирання та заправка картриджа Samsung SCX-D5530A

Спочатку з торцевої частини акуратно виймається пробка, залишки тонера висипаються. З шестерного блоку видаляється шестерня девелопер-ролера, а решта - заклеюються липкою стрічкою. Внизу тонерного картриджа відштовхується кріплення проявного ролика, а потім:

 • знімається бічна пластина-тримач із пружиною;
 • виймається вал перенесення зображення;
 • відкручується дозуюче лезо, прикріплене 2 гвинтами.

ПОРАДА! Леза підбору та поролоновий ущільнювач на ньому протираються серветкою без ворсу. Так само очищається і ролик проявлення.

За допомогою спеціального пилососу для дрібнодисперсних частинок з бункера видаляється старий тонер. Ця процедура є обов'язковою, оскільки змішування порошків призводить до серйозних дефектів друку. Перед тим, як заправити картридж Samsung SCX-D5530A, очищені деталі повертаються на місця:

 • прикручується лезо дозування;
 • встановлюється девелопер-ролер і збоку фіксується панеллю, яка має зафіксуватися;
 • вставляється у вихідне положення пружина: один кінець розташовується на осі валу, а інший зводиться до дозуючого леза;
 • вдягається шестірня ролика.

Бункер заповнюється висококласним тонером відповідного маркування в кількості 130 г. Пробка щільно закривається, а з шестерного блоку видаляється скотч. Вал перенесення зображення прокручується, щоб на поверхні модуля утворився рівний шар порошку.

 

Фінальне складання

Після проведення такої заправки картридж Samsung SCX-D5530A з'єднується. Дві половинки фіксуються торцевими замками, які мають стати у відведені їм пази. Зверху розхідника прикріплюється кришка. На контактні ділянки бічних панелей наноситься трохи струмопровідного мастила. Кришки надягають і притискають, щоб прозвучало характерне клацання. Боковинки пригвинчуються, на свої місця повертаються втулки фотобарабану.

Обов'язковою процедурою заряджання картриджа є заміна чіпа. Для видалення кришки, пластмасові заклепки зрізаються. Мікросхема виймається, ставиться нова. На опорні вершини наноситься по краплині гарячого пластику, панель притискається та утримується до повного застигання клею. Виконується пробний друк.