💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Оплата

ОПЛАТА

Ласкаво просимо на сторінку оплати послуг і товарів компанії Київ ІТ Сервіс. Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів зручними та безпечними способами оплати, щоб зробити процес співпраці максимально зручним для вас. Нижче ви знайдете інформацію про доступні методи оплати та інструкції з їх використання.

МЕТОДИ ОПЛАТИ

При замовленні товару (послуги) в Київ ІТ Сервіс доступні наступні способи оплати:

  • готівковий - оплата готівкою майстру (кур'єру) при отриманні товару (послуги);
  • безготівковий - оплатити рахунок можна за допомогою банківського переказу з розрахункового рахунку Покупця на розрахунковий розрахунок Продавця;
  • оплата карткою:
    а) переказом з картки на картку;
    б) переказом з картки за реквізитами
    IBAN.
  • онлайн-оплата через систему платежів WayForPay.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Ви можете здійснити оплату готівкою у нашому офісі або під час зустрічі з нашим представником (майстром) в зручному для вас місці. Перед цим можна перевірити замовлення й переконатися, що все саме так, як ви й очікували. Оплата готівкою здійснюється виключно в національній валюті гривні. Після завершення оплати ви отримаєте підтвердження замовлення відповідним документом.

БЕЗГОТІВКОВА ОПЛАТА

Оплатити рахунок можна за допомогою банківського переказу. Наші реквізити для оплати вказані на рахунку-фактурі, яку ви отримаєте після оформлення замовлення.

Процес безготівкової оплати вважається таким що відбувся у випадку підтвердження банком поступлення коштів на розрахунковий рахунок компанії Київ ІТ Сервіс.

ОПЛАТА КАРТКОЮ

Переказ с картки на картку - це зручний та швидкий спосіб передачі коштів між банківськими картками. Цей процес дозволяє переслати гроші з однієї картки на іншу без необхідності використання готівки або відвідування банківського відділення. Зазвичай для здійснення переказу достатньо знати номер картки одержувача та суму коштів, яку потрібно перевести. Після введення необхідних даних операція здійснюється миттєво, дозволяючи отримувачеві використовувати кошти негайно.

Переказ з картки по реквізитам IBAN - це метод передачі грошових коштів, при якому відправник вказує реквізити одержувача, включаючи його IBAN (Міжнародний банківський рахунок), а також назву банку та адресу. Цей спосіб також популярний в Україні, оскільки IBAN дозволяє точно ідентифікувати банк та рахунок одержувача, спрощуючи процес переказу коштів та зменшуючи ризик помилок.

Переказ з картки на карту та за реквізитами IBAN - це ефективний та безпечний спосіб здійснення фінансових операцій у сучасному світі.

ОНЛАЙН ОПЛАТА

Ми пропонуємо зручну онлайн-оплату через платіжну системи WayForPay. Все, що вам потрібно це натиснути відповідну кнопку наведену нижче або сканувати потрібний QR код та заповнити відповідні поля у формі оплати.

для оплати wayforpay товари:

  

QR товар

для оплати wayforpay послуги:

QR код

Увага! При цьому способі оплати може бути стягнута комісія в розмірі 2% платіжним сервісом.

Процес онлайн оплати вважається таким що відбувся у випадку підтвердження цього збоку платіжної системи WayForPay.

У випадку виникнення питань або ускладнень з оплатою, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки за вказаними на сайті номером телефону, і ми з радістю вам допоможемо.

Дякуємо вам за обрання Київ ІТ Сервіс! Ми цінуємо вашу довіру і готові надати вам якісні послуги та товари.