💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів із виїздом в офіс, Київ

Замовити послугу

Не передзвонюйте, чекаю на майстра
ЗАМОВИТИ

Чому з нами вигідно співпрацювати

Постійні клієнти отримують знижки, бонуси та кешбек Постійні клієнти отримують знижки, бонуси та кешбек
Заправка картриджів із безкоштовним виїздом Заправка картриджів із безкоштовним виїздом
Висока якість друку. Гарантія Висока якість друку. Гарантія
Працюємо у вихідні Працюємо у вихідні
Виконуємо заявки день у день Виконуємо заявки день у день

Ціни на заправку картриджів БФП

Назва послуги Ціна, грн:
Виїзд майстра на заправку (за умови замовлення платних послуг) безкоштовно
Виїзд майстра (подивитися, діагностувати, оцінити) від 200
Терміновий виїзд майстра протягом 1-2 годин (незалежно від виду робіт) від 300
Заправка монохромного лазерного картриджа від 249
Заправка кольорового лазерного картриджа від 439
Заміна однієї деталі картриджа від 250
Заміна двох деталей картриджа від 230
Заміна трьох і більше деталей картриджа від 200
Чистка картриджа/принтера від 150/200
Ремонт картриджа лазерного принтера від 150
Технічне обслуговування лазерного принтера та БФП від 400
Діагностика принтера та БФП від 299
Діагностика принтера та БФП, з ремонтом безкоштовно

Працюємо з картриджами та принтерами таких виробників

Brother
Canon
Epson
Hewlett-Packard
Konica-Minolta
Kyocera
Lexmark`
OKI
Panasonic
Ricoh
Samsung
Sharp
Xerox

Швидка заправка картриджів в офісі

Правильна робота офісу багато в чому залежить від технічного стану використовуваної оргтехніки. Насамперед ідеться про друкувальні пристрої, до яких належать лазерні та струменеві принтери, ксерокси та багатофункціональні пристрої (БФП), оснащені картриджем для тонера або чорнила. Оскільки таку техніку інтенсивно використовують для друку різноманітних документів і графіків, багато працівників офісів стикаються з ситуацією, коли вона вичерпує ресурс картриджа, і відповідно потребує його заправки.

Найкращим рішенням у цьому випадку стане скористатися послугами сервісної служби Київ ІТ Сервіс. Однією з послуг, які надає наша компанія, є заправка картриджа з виїздом в офіс у Києві. Викликаний майстер безпосередньо на місці виконає відновлення картриджів будь-яких використовуваних друкувальних пристроїв, витративши на це мінімум часу.

Заправка картриджів БФП з виїздом в офіс

Одним із найпопулярніших видів оргтехніки є, звісно ж, БФП - багатофункціональні пристрої, що поєднують в одній конструкції функції принтера, копіювального апарата і сканера. Їх часто застосовують у своїй роботі організації та підприємства, діяльність яких пов'язана з необхідністю роздруківки великої кількості документів (соціальні служби, міські та адміністративні установи, податківці тощо).

Особливістю таких пристроїв є наявність знімного картриджа, конструкція якого мало чим відрізняється від тих, що використовуються у звичайному принтері або ксероксі. Як і звичайний картридж для принтера, він потребує періодичного заправлення. Виконати її зможе викликаний фахівець компанії Київ ІТ Сервіс.

Особливістю нашого сервісу є можливість виконання обслуговування безпосередньо в офісі замовника. Здійснюється заправка картриджів з виїздом в офіс у Києві, водночас майстер бере із собою все необхідне для роботи, включно зі спеціальними інструментами та, звісно, запасом тонера і чорнила.

Варто враховувати, що заправка картриджів БФП, так само як і іншої друкарської техніки, є досить специфічним процесом, виконання якого краще довірити компетентному майстру. Розпочавши заправку власноруч, ви ризикуєте не тільки необоротно зіпсувати своє обладнання, а й вимазатися в тонері самому і забруднити все навколо.

Наші майстри мають чималий досвід з обслуговування оргтехніки, і здатні впоратися з поставленими завданнями максимально акуратно і швидко.

Чому варто звернутися до нас

У будь-якому разі, відновлення ресурсу картриджа є вигіднішим рішенням, ніж придбання нового, адже його вартість, як правило, досить висока, і в деяких випадках, може бути навіть порівнянною з ціною самого пристрою.

Якщо скористатися послугою заправки картриджів з виїздом в офіс, можна заощадити значну суму, тим паче якщо передбачається обслуговування великої кількості наявних пристроїв. Відзначимо й інші переваги такого рішення:

 • Збереження високої якості друку.
 • Збільшення терміну служби картриджа.
 • Зниження витрат на витратні матеріали.
 • Стабільна робота оргтехніки після обслуговування.

Крім того, стає можливим багаторазове використання одних і тих самих картриджів, термін служби яких зростає в десятки разів. Дотримання технології заправки дає змогу повноцінно відновлювати їхню працездатність, без будь-якої шкоди для якості друку і якості роботи самого друкувального пристрою.

Здійснюється заправка картриджів в офісі в Києві будь-якої оргтехніки, незалежно від року її випуску, моделі та найменування виробника. При цьому чітко дотримується технологія заправки, щоб виключити будь-які можливі неполадки надалі.
Для заправки підбираються оригінальні матеріали, зокрема якісний тонер, рекомендований для застосування виробником тієї чи іншої техніки. 

Заправка картриджів в офісі: переваги нашого сервісу

 • Надається гарантія сервісу на виконаний ремонт або обслуговування.
 • Висока швидкість роботи (не більше 10-20 хвилин на одну заправку).
 • Проводиться тестування картриджа після перезаправлення.
 • Можливий ремонт лазерних і струменевих принтерів незалежно від бренду виробника.
 • Доступна вартість робіт, діють різні акції.
 • Надається послуга термінового ремонту.
 • Безкоштовний виїзд майстра для заправки картриджів в офісі.
 • Можливість заправки лазерних і струменевих принтерів, включно з кольоровими.
 • Бонуси та знижки постійним клієнтам.

Ми працюємо без вихідних і свят*, і готові виконати обслуговування вашої оргтехніки в будь-який час. Здійснюється виїзд майстра в день звернення замовника в нашу службу*. Ми відновимо працездатність вашої техніки, щоб робота у вашому офісі не зупинялася.