Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 через карантин тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Тарифна сітка та єдина ціна на заправку однотипних картриджів

16.09.2015

Тарифна сітка і єдина ціна на заправку однотипних картриджівДля наших клієнтів ми розробили гнучку і вигідну   ціну на заправку картриджів   популярних і найбільш поширених моделей принтерів в Києві. Як ви вже знаєте, у нас вартість заправки картриджа становить від   99   до   129   грн. При цьому, виїзд нашого майстра   БЕЗКОШТОВНИЙ. 

 

Ви запитаєте:

- чому у вас вказані ціни у розкид, а не прайс-лист з найменуванням картриджа і конкретної ціною?

Все просто, ми вирішили відійти від сформованих стандартів, де потрібно витратити певну кількість часу на пошуки потрібної моделі картриджа в прайсі, який складається з близько тисячі позицій, і розробили оптимальну тарифну сітку, де на   кінцеву вартість (мінімум 149 грн або максимум 149 грн) - впливає сукупність всіх нижче перерахованих факторів:

 

 • модель картриджа та його стан
 • кількість картриджів
 • кількість і частота звернень
 • розташування замовника
 • терміновість

А тепер розгляньмо детальніше:

- тому що, картриджів величезна кількість - тисячі, і з кожним роком з появою нових друкуючих пристроїв їх кількість зростає. У кожного картриджа є свої особливості і щось споріднене. Навіть кілька картриджів однієї і тієї ж моделі відрізняються один від одного кількістю заправок і відновлень.

 

- тому що, стан картриджа має пряме відношення і до якості друку. Всі ми різні і по різному ставимося до речей. ;) Наприклад, ні для кого не секрет, що якщо " потрусити " картридж, коли він закінчився, можна з нього " витрусити " певну кількість копій. Це дійсно так. Але багато хто, не знаючи, що у картриджі існує відпрацювання, трясуть картридж так інтенсивно, що разом із залишками тонера в бункері витрушують і все сміття з відпрацьованим тонером. При цьому згодом дивуючись, чому він весь брудний і з нього " сиплеться ".

 

- тому що, можна заправити 1 картридж для вашого домашнього друкувального пристроя, а можна і більше десяти у великій компанії, у якої на балансі 3-4 і більше принтерів, до кожного з яких є по кілька запасних картриджів.

 

- тому що, всі ми маємо різну потребу у друці, скажімо, на місяць. Відповідно заправляти картриджі ми будемо з різною частотою за цей проміжок часу, плюс можна звертатися з заправки картриджів в різні кампанії (благо, є з чого вибирати), або кілька разів в одну, потім в іншу, потім знову в першу, третю і т.д...

 

- тому що, всі ми знаходимося в різних районах. А оскільки ви знаходитесь на різній віддаленості від місцезнаходження майстра, то в таких ситуаціях враховуються витрати на проїзд. Зауважте, на проїзд, а не за виклик або виїзд. Це безкоштовно. Ми своє слово тримаємо..

 

- тому що, бувають ситуації коли необхідно терміново щось надрукувати, наприклад здавати звіт або диплом, реферат і т.д. (бухгалтери та студенти прекрасно знають про що йде мова), але як завжди, в самий невідповідний момент закінчився картридж... І тут Ви телефонуєте до нас, і в наш розмірений робочий день, де все розписано, вносите свої зміни.

 

Додаткові послуги:

 • замовлення на заправку або доставку на точний час або проміжок часу менше 3-х годин - від 50 грн (залежить від дорожньої ситуації на час (період) замовлення)
 • замовлення на заправку або доставку на час до 9:00 або після 19:00 - від 50 грн
 • замовлення на заправку або доставку у вихідний або святковий день - від 20 грн (при заправці від 1 до 3 шт. за 1 шт.)
 • термінова заправка або доставка протягом 1 години з моменту замовлення - від 100 грн   (залежить від поточного завантаження і   дорожньої ситуації)
 • деякі рідкісні та ексклюзивні моделі принтерів, а також деякі моделі картриджів, які мають певну конструктивну особливість, моделі в яких присутній захист від заправки (чіп) - за домовленістю
 • замовлення на поставку чи заправку картриджів за межі Києва - за домовленістю
 • замовлення на поставку або заправку картриджів в місця куди важко під'їхати, або далеко від громадського транспорту (більш як 2 км) - від 30 грн
 • замовлення на поставку і заправку картриджів, де немає можливості припаркувати автомобіль, або парковка платна - вартість паркування

Непорозуміння 

 

 • ви відмовляєтеся заправляти картридж, або вже заправили, або   скасувати заявку, якщо майстер вже приїхав - 35 грн.
 • приміщення, або споруди, де погана освітленість, опалювальні, непровітрювані, приміщення що мають специфічні запахи, немає можливості організувати прийнятне робоче місце, неадекватні або хворі оточуючі, агресивні домашні або службові тварини, немає можливості помити руки - на розсуд майстра заправника, аж до відмови від проведення робіт з відшкодуванням витрат на проїзд та витраченого часу.