💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Brother TN-1095

Використовується для моделей принтерів

DCP-1602 | DCP-1623 | HL-1202 | HL-1223

Заправка у майстерні ціна, від
339 грн
Заправка на виїзді ціна, від
389 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1500
Маса тонера, який засипається , гр.:
45
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1500
Вага тонеру, г 45

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджу Brother TN-1095

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Проста і швидка заправка картриджа Brother TN-1095

У багатьох сервісних центрах заправка картриджа Brother TN-1095 нерідко проводиться через спеціальну пробку. Але наведений нижче спосіб дозволяє розхіднику працювати набагато довше і без перебоїв. В першу чергу пристрій розділяється на дві частини за допомогою натискання на синю лапку. Відокремлений від драм-юніта тонерний блок розбирається в такому порядку:

  • збоку відкручуються два гвинта;
  • піддягається засувка;
  • знімається бокова кришка;
  • витягуються всі шестерні.

ВАЖЛИВО! У деяких моделях в правому крайньому куті йде ще одна шестерня. При її знятті скидається лічильник тонер-картриджа Brother TN-1095

 
Далі слід найскладніша частина - зняття стопорного кільця, що фіксує вал проявлення. Воно піддягається плоскою викруткою. Тільки потім знімається бокова платформа, яка кріпиться двома засувками. З протилежного боку пристрою (біля пробки) відкручується і видаляються боковушки разом з маленькою і великою втулками.
 

Особливості очищення

З посадкового місця витягується проявочний вал і акуратно протирається. Перед безпосередньою заправкою картриджу Brother TN-1095 з бункера висипається старий тонер. Відкручується дозуюче лезо і повністю очищається від нагару серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом або знежирювачем. Якщо цього не зробити:

  • тонер буде нерівномірно лягати на ролик проявлення;
  • частинки будуть дряпати поверхню вала;
  • принтер почне бруднити папір.

ПОРАДА! В процесі протирання леза дозування не можна занадто сильно тиснути на пластину, інакше вона деформується. Це, в свою чергу, призведе до дефектів друку.

 

На останньому етапі

У відсік картриджу Brother TN-1095, що відкрився, рівномірно засипається 40 г відповідного тонера для стартових витратних матеріалів і 60-90 г - для стандартних. Після цього прикручується лезо дозування, яке повинно стати в пази, інакше на відбитках з'явиться сірий фон. У вихідну позицію встановлюються очищений вал перенесення зображення і стопорне кільце. Однак спочатку змащується контактна вісь кожного валика. Потім кріпляться дві торцеві платформи.

ВАЖЛИВО! В процесі заправки картриджу Brother TN-1095 правильна установка шестерні грає важливу роль, адже від цього залежить належна робота техніки. З цієї причини механізми розташовуються в тій послідовності, в якій вони перебували спочатку.

 
Додатково надягається прапорець скидання лічильника. На завершення встановлюються боковушки і фіксуються гвинтами. Принтер готовий до друку!