💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Brother TN-3280

Використовується для моделей принтерів

DCP-8070 | DCP-8085
HL-5340 | HL-5350 | HL-5370 | HL-5380
MFC-8370 | MFC-8880 | MFC-8890

Заправка у майстерні ціна, від
559 грн
Заправка на виїзді ціна, від
619 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
8000
Маса тонера, який засипається , гр.:
290
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 8000
Вага тонеру, г 290

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Brother TN-3280

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Інструкція по заправці картриджа Brother TN-3280 від професіоналів

Ця модель виконана з міцного пластику і якісних комплектуючих, тому навіть після декількох зарядок залишається в хорошому стані. Тим не менш, як показує інструкція по заправці картриджа Brother TN-3280, досягти таких результатів можливо тільки при знанні деяких конструктивних особливостей розхідника. Процедура починається з ретельного очищення тонерного бункера. Для цього із заправного отвору витягується пробка. Залишки порошку прибираються за допомогою спеціального пилососа для дрібнодисперсних частинок. Далі відкручується гвинт, відщіпається і знімається права направляюча проявочного вала. З боку шестеренчатого блоку картриджа Brother черзі видаляються:

  • два гвинта;
  • боковини;
  • прапорець скидання лічильника;
  • пружина обнулення;
  • всі шестерні.
 

З осі ролика перенесення знімається втулка чорного кольору, стопорне кільце (Е-образне) і шестерня. Щоб витягти девелопер-роллер, на механізмі кріплення віджимається засувка фіксатора білого кольору, який потім повертається вліво. Перед тим як провести заправку картриджа Brother TN-3280, обов'язково очищаються пилососом або м'якою серветкою, змоченою спиртом, такі деталі:

  • поверхню проявочного вала;
  • поролонова підкладка ролика;
  • дозуюче лезо;
  • кожна шестерня.
ВАЖЛИВО! Фетрові ущільнювачі, розташовані з боків пристрою, вспушіваются плоскою викруткою. Якщо залишити їх ущільненими, то друк буде брудним, з сірим фоном.
 
У вихідне положення встановлюється ролик роздачі тонера. Білий фіксатор повертається і фіксується. На осі вала наноситься невелика кількість струмопровідного мастила, а потім на ліву сторону надягається шестерня, стопорна скоба і втулка. Весь цей механізм фіксується пластиковою направляючою чорного кольору. З протилежного боку тонер-картриджа Brother TN-3280 прикручується тримач ролика перенесення, а також перевіряється правильність розміщення прозорого важеля оптичного датчика (він з пластика).
 

Правильна заправка картриджа Brother TN-3280

Справа на свої місця в правильному порядку встановлюються шестерні, при цьому вони повинні вільно обертатися. На штифт надягається пружина скидання і прапорець, край якого повинен упиратися в пружинний механізм. Шестеренчатий блок закривається торцевої кришкою і прикручується гвинтами.
ВАЖЛИВО! Якщо пружина обнулення і прапорець скидання встановлені неправильно по відношенню один до одного, то лазерний принтер не впізнає новий картридж. До того ж техніка буде видавати помилку, показуючи, що в витратному матеріалі немає тонера, і заблокує друк.
 
Пристрій в зібраному стані заправляється. У заправний отвір засипається 290 г відносно сумісного тонера. Пробка щільно закривається, корпус протирається сухою серветкою. Відповідно до інструкції по заправці картриджа Brother TN-3280 в обов'язковому порядку проводиться пробний друк.