💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Canon 051

Використовується для моделей принтерів

LBP-160-ser | LBP-162
MF-260-ser | MF-264 | MF-267 | MF-269

Заправка у майстерні ціна, від
309 грн
Заправка на виїзді ціна, від
359 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1700
Маса тонера, який засипається , гр.:
80
Колір заправки:
Чип:
роботу не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1700
Вага тонеру, г 80
Чіп не блокує
Схожі моделі картриджів HP CF218A, HP CF230A

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Canon 051

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Canon 051 крок за кроком

Тонерний блок витягується з пристрою. З боку відсіку шестерен відкручуються два гвинти з лівосторонньої різьбленням. Картридж Canon 051 має одну конструктивну особливість - бічна кришка в ньому припаяна до корпусу. Пластиковий стрижень зривається за допомогою викрутки або в пазі з боку тонерного бункера просвердлюється отвір глибиною 2-3 мм. Така процедура проводиться дуже акуратно, щоб не пошкодити шестерні, і тільки при першій заправці картриджа Canon 051. Після цього кришка поддягаєтся і знімається. Далі проводиться розбирання розхідника:

  1. Виймається магнітний вал. Оболонка очищається пилососом і серветкою, яка змочена невеликою кількістю ізопропілового спирту. Оскільки її поверхня дуже чутлива, то нерідко з муфти виймається стрижень, і тонер сам обсипається.
  2. Знімається лезо дозування. Гвинти откручиваются в такому порядку: правий - за годинниковою стрілкою, а лівий - проти. Якщо ж різьблення зірветься, то пластина не буде провисати до поверхні. В результаті тонер стане нерівномірно розподілятися і картридж Canon 051 буде погано друкувати.
  3. Проводиться очищення. Дозирующее лезо обробляється пилососом. Старий тонер забирається вологою серветкою. Усередині бункера знаходиться поліетиленова плівка, призначена для перемішування. Ця запірна чека відсувається за допомогою шестерні. Потім з відсіку висипається відпрацьований порошок.
 

Тепер виконується заправка картриджа Canon 051. Стандартно засипається до 60-70 г відносно сумісного тонера. Порошок розподіляється по всьому блоку. Для рівномірності заповнення він вводиться декількома заходами, при цьому пристрій струшується і простукується. Залишки прибираються з поверхні пилососом.

 
Після процедури, встановлюється дозуюче лезо так, щоб отвір становив 0,8-1 мм. Магнітний вал вставляється в початкову позицію, вісь у вигляді півмісяця повинна відповідати пазу в корпусі. При повному розборі вала спочатку ставиться магнітний стрижень, а потім надягається оболонка впритул. Одягається боковина і фіксується шурупами. Обов'язково за допомогою шестерні прокручується ролик, щоб переконатися в правильності заправки картриджа Canon 051. Шар тонера повинен лягати рівно без яких-небудь дефектів і присвітів.
 
Пристрій вставляється в лазерний принтер і проводиться пробний друк.