💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Canon 051H

Використовується для моделей принтерів

LBP-160-ser | LBP-162
MF-260-ser | MF-264 | MF-267 | MF-269

Заправка у майстерні ціна, від
499 грн
Заправка на виїзді ціна, від
549 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
4100
Маса тонера, який засипається , гр.:
180-200
Колір заправки:
Чип:
роботу не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 4100
Вага тонеру, г 180-200
Чіп не блокує
Схожі моделі картриджів HP CF218A, HP CF230A

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Canon 051H

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Canon 051Н з детальною інструкцією

В першу чергу знімається бокова кришка з боку шестерні. Для цього відкручуються два гвинти, розташовані на торці картриджа Canon 051Н. Натискається засувка в нижній частині і обережно відсувається панель, що припаяна до корпусу. Якщо використовувати викрутку як важіль, то пластикова пайка легко зламається. При цьому може від'єднатися і вузол магнітного вала. Далі знімається дозуюче лезо. Відкручуються гвинти з урахуванням того, що правий шуруп має ліву різьбу. Пилососом і змоченою в спирті безворсовой серветкою очищаються:

  • лезо дозування;
  • бункер подачі;
  • ущільнення вала;
  • синя ущільнювальна частина дозуючого леза.
 

У відсік засипається необхідна порція відповідного тонера. Зазвичай вона становить 120-160 г, але потрібно уточнювати цей показник. Під час засипання бокс струшується для рівномірності заповнення. Робиться кілька заходів. Залишки, що не потрапили в бункер, прибираються. Потім ця частина картриджа Canon 051Н збирається. Лезо дозування прикручується так, щоб отвір подачі тонера становив 0,8-1 мм.

 

Очищення магнітного валу

Тонким гострим предметом поддягаєтся магнітний вал з посадкового місця. Залишки порошку видаляються з його поверхні вакуумним пилососом. Оскільки матеріал оболонки дуже крихкий і пошкоджується від будь-якого механічного впливу, тому потрібно бути дуже уважними. Якщо немає пилососа, то виймається сердечник вала, і тонер обсипається. Спочатку обережно встановлюється магнітна вісь в відповідну позицію з боку шестерні. Потім надягається оболонка так, щоб пролунало клацання. Також наноситься струмопровідне мастило на край отвору оболонки.

 

Фініш

Після закінчення заправки картриджа Canon 051Н кріпиться кришка. У цей момент обов'язково спрацьовує засувка, яка повинна бути на своєму місці. Коли все зроблено правильно, прикручуються гвинти. Крім цього, прокручується валик. Процедура дозволяє побачити рівномірність нанесення тонера.

 
При необхідності замінюється чіп. Мікросхема висувається натисканням на відповідні виступи. Картридж Canon 051Н встановлюється в принтер. Перевіряється його робота.