Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Заправка картриджа CF279X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M12 | M26

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
439 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3100
Маса тонера, який засипається , гр.:
240-300
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3100
Вес тонера, г 240-300
Чип роботу не блокує
Фотобарабан (OPC Drum) P1005 / P1505
Розміри упаковки (Ш x Г x В), мм 110 x 140 x 340
Вага в упаковці, кг 1,03

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF279X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картридж HP CF279X в домашніх умовах

Аналогічна модель розхідники може відрізнятися деякими конструктивними особливостями, але для кмітливого майстра це не стане проблемою. Заправка картриджа HP CF279X починається з розбирання корпусу. З правого боку відкручується гвинт і знімається бокова кришка. На ній є пружина, яка дотримується і тимчасово фіксується в хатині. За допомогою плоскогубців відпускаються пружини натягу бункерного відсіку. Картридж HP 79X розділяється на дві частини. Для цього драм-блок зсувається в ліву сторону. Половина з фотобарабаном розбирається за таким принципом:

  • знімається світлочутливий циліндр (підводиться з боку шестерні);
  • видаляється вал первинного заряду;
  • відкручується лезо очищення.
 

Бункер з відпрацьованим тонером очищається спеціальним пилососом для дрібнодисперсних частинок. Зняті деталі протираються м'якою безворсовой серветкою, яка змочена ізопропіловим спиртом. Перед тим, як заправити картридж HP CF279X обов'язково перевіряється стан ущільнювального леза, інакше порошок буде висипатися з пристрою і бруднити папір. Ракель, вал заряду і фотобарабан повертаються на свої місця. Крім того, на металеву контактну вісь ОРС і коротрон наноситься невелика кількість струмопровідного мастила. 

 

Частина 2 або тонер-картридж

В оригінальних моделях торцева кришка справа кріпиться на двох гвинтах, а зліва - на одному. Шурупи відкручуються, боковини знімаються. З правого боку видаляються шестерні, але залишається великий штекер. Далі картридж HP CF279X розбирається в такій послідовності:

  • витягується магнітний вал разом із втулками;
  • відкручиваются гвинти, які утримують дозуюче лезо, і воно знімається;
  • ролик і пластина протираються спиртом;
  • відсік з тонером очищається від залишився порошку;
  • перевіряються ущільнювачі, які повинні бути чистими.
 

У зазор здійснюється заправка картриджа HP CF279X відповідним тонером. Кількість порошку, що засипається, становить близько 240-300 г. Збірка розхідника має деякі тонкощі. Лезо дозування ставиться в вихідну позицію на втулки і прикручується. Вал проявки вставляється в корпус стороною з чорної втулкою. Ролик вкручується до моменту блокування. Для перевірки рівномірності розподілу тонера вал проявлення також прокручується. Встановлюються шестерні, а потім на кожну сторону - торцеві панелі. Боковини фіксуються гвинтами. 

 
Після заправки картриджу HP CF279X, дві частини з'єднуються. Обов'язково вирівнюються плоскою викруткою пружини натягу. На своє місце встановлюється ще одна пружина і бічна панель, яка прикручується шурупом. Якщо потрібно, замінюється чіп. Лазерний принтер протирається сухою серветкою і тестується.