💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів НР CF217A (17A)

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M101 | M102 | M129 | M130

Заправка у майстерні ціна, від
309 грн
Заправка на виїзді ціна, від
359 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково перед та після заправки. При заправці, відновленні, ремонті чи профілактиці картриджа - процедура безкоштовна. Якщо необхідна лише діагностика - дізнавайтесь вартість у диспечера чи свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні чи ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхадна лише профілактика чи заправка та профілактика - можлива додаткова плата 50-100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1600 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
60-80
Колір заправки:
Чип:
можна не замінювати, картридж буде працювати
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1600
Вага тонеру, г 60-80
Чіп JetIntelligence. Не блокує.
Розміри упаковки (Ш x Г x В), мм 358 x 108 x 135
Вага в упаковці, кг 0,49

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджу НР CF217A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Як здійснюється заправка картриджа НР 17А (CF217A)?

Тонер-картридж цієї моделі розроблений за технологією JetIntelligence, що включає в себе безліч компонентів захисту. Незважаючи на це, заправка картриджа НР 17А проводиться досить успішно. Як приклад представлена ​​розбирання оригінального пристрою. Моделі сторонніх виробників відрізняються будовою, але розбираються набагато простіше.

В першу чергу знімається бокова кришка з шестернями. Вона кріпиться на двох шурупах і в одному з місць зіткнення припаяний пластик до корпусу, який при розтині акуратно зламується. Біля дозуючого леза піддягається торцева кришка за допомогою викрутки, що служить важелем, і плавними ривками відсувається.

 

Заправка картриджа НР 17А (CF217A)

Заправка картриджа НР 17А (CF217A)

Заправка картриджа НР 17А (CF217A)

Заправка картриджа НР 17А (CF217A)

З посадкового місця витягується магнітний вал. Так як в картриджі НР 17А покриття валу проявлення дуже чутливе, то залишки тонера прибираються звичайним витяганням сердечника назовні. При цьому частинки порошку вільно обсипаються. Після чого, акуратно пилососимо або змахуємо залишки тонерний пилу серветкою і очищаємо ізопропіловим спиртом. Без необхідності дозуюче лезо краще не знімати, а його край почистити ватною паличкою змоченою тим же ізопропіловим спиртом. Якщо все ж потрібно зняти дозуюче лезо для більш ретельного очищення, тоді необхідно брати до уваги те, що:

  • пластина металева, а край покритий силіконом (важливо не погнути);
  • різьблення гвинтів різнобічна;
  • кромка у оригіналу йде специфічної форми.

 

Заправка картриджа НР 17А (CF217A)

Заправка картриджа НР 17А (CF217A)

В ніші бункера для тонера під лезом є "транспортувальна шторка". Ця видозмінена чека розташована всередині відсіку, яка з першим використанням самозривается і після виконує роль мішалки. Заправка картриджа НР 17А проводиться відповідним тонером в кількості 55-80 г. Порошок засипається рівномірно по всьому бункеру, пристрій при цьому періодично струшується.

Зворотня збірка

Якщо дозуюче лезо знімалося, то при зворотній установці необхідно виставити висоту зазору 0,8-1 мм. Тоді тонер буде рівномірно і з певною товщиною "шуби" розподіляється по всій поверхні ролика. Потім кріпляться гвинти. Порожнина оболонки валу перенесення зображення змащується мастилом із струмопровідним складом в помірній кількості. Стрижень вала встановлюється всередину втулки бічній панелі, а оболонка засувається до упору. Далі надягається торцева панель і фіксується гвинтами. При цьому хвостовик і усічення шестерні повинні співпасти.

Заправка картриджа НР 17А (CF217A)
Після заправки картриджа НР 17А (CF217A), перевіряється рівномірність нанесення тонерного порошку на вал проявлення. Ролик плавно прокручується за допомогою шестерні приводу. Якщо шар вийшов рівним і без дефектів, то процедура проведена правильно. По можливості замінюється чіп. Тестуємо.
Заправка картриджа НР 17А (CF217A)

Фото етапів заправки картриджу НР CF217A

Заправка картриджа НР CF217A

Заправка картриджа НР CF217A

Заправка картриджа НР CF217A

Заправка картриджа НР CF217A

Заправка картриджа НР CF217A

 

 

Приклад заправки картриджу HP CF217A