Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Що таке HP JetIntelligence?

02.07.2021

Технологія JetIntelligence

Кілька років тому компанія Hewlett-Packard розробила нове революційне рішення у сфері лазерних друкованих пристроїв і МФУ. Ексклюзивна технологія JetIntelligence є ряд інженерних рішень, які спрямовані на збільшення обсягу друку і швидкості. До того ж спеціальні рішення системи безпеки захищають користувачів від підробок. Ця інноваційна система складається з таких компонентів.

Унікальна формула тонера

Інженери компанії створили унікальні формули тонерів. Варіант НР ColorSphere 3 використовується в кольорових МФУ і лазерних принтерах, а Precision Black (хімічний або традиційний) - в чорно-білих моделях. Розмір кожної частки фарбувального порошку, що має тришарову структуру, становить 5 мк. Всередині знаходиться м'яке ядро ​​з воску, яке обволікає легкоплавким полімером. Зверху для захисту наноситься міцна оболонка. Всі крупиці мають однаковий розмір і сферичну форму. Завдяки таким характеристикам:

Тонер HP ColorSphere 3

  • забезпечується ефективний перенос тонера на папір;
  • знижується температура плавлення;
  • зберігається стійкість частинок до деформування, стирання і злипання;
  • збільшується швидкість і ресурс друку.

Унікальна зносостійкість тонерних крупинок сприяє раціональній витраті «друкованого палива». Раніше в процесі друку п'ята частина ресурсу йшла на витрати. Тепер тонер витрачається практично без залишку. Так, при тому ж обсязі заправки кількість надрукованих сторінок в кілька разів більше. Знижена температура плавлення полегшує роботу фьюзера, тому він споживає менше електроенергії в процесі закріплення тонера на папір. Друк проходить набагато швидше і без втрати якості.

Стоп шахрайству

Технологія JetIntelligence захищає від підробок Унікальна технологія HP JetIntelligence також захищає користувачів від покупки підроблених копій за ціною оригіналу. Вбудований чіп проводить безпечну перевірку картриджа на справжність і повідомляє про це клієнта. Таким чином, досягається високий рівень друку і можливість управління витратами.

При необхідності встановлюється функція «Захист від крадіжок» на ресурсі HP WebJetadmin. Прив'язаний до парку принтерів картридж буде працювати тільки з заявленими моделями. Така інновація буде корисною в корпоративному сегменті.

Додаткові можливості

Ще одним цікавим компонентом JetIntelligence стала технологія Print Gauge. В оригіналі заявлений ресурс друку вказано відповідно до стандарту ISO/IEC 19752 при заливці сторінки 5%. Однак заповнення листів в побутовому використанні буває різним і часто драйвери видають невірну інформацію. Тому інженери компанії Hewlett-Packard створили алгоритм, за яким система виконує точне оцінювання ресурсу. Для обчислення строку служби картриджа вимірюється:

  • кількість витрачаємого тонера;
  • число обертань основних компонентів;
  • показники умов (вологість, тиск, температура).

Формула тонера за технологією HP JetIntelligence За цими даними система визначає історію друку, а також особливості «поведінки» окремо взятого принтера. Згідно з отриманою інформацією пристрій більш точно пророкує термін експлуатації картриджа.

Технологія Auto Seal - проста система видалення пломби. Захисна смужка закриває отвір блоку, щоб з нього не висипався тонер в процесі транспортування. При знятті ця деталь забирається всередину бункера і служить «мішалкою» для тонерного порошку.

Інноваційна технологія Page Maximiser спрямована на відстеження зносу пристрою, а також на застосування більш дрібних компонентів. Шляхом таких технічних характеристик підвищується продуктивність принтерів, так, користувач може роздрукувати максимально можливу кількість сторінок. Сферична форма частинок тонера гарантує точне та ефективне нанесення порошку на аркуш, що знижує витрату ресурсу. Ексклюзивна технологія JetIntelligence дає можливість якомога рідше заправляти картриджі, тим самим заощаджуючи гроші та час.