💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка JetWorld JW-H217XN (аналог HP CF217X)

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M102 | M130

Заправка у майстерні ціна, від
549 грн
Заправка на виїзді ціна, від
599 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
4000
Маса тонера, який засипається , гр.:
140-180
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 4000
Вага тонеру, г 140-180
Чіп роботу не блокує

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа НР CF217X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Якісна заправка картриджа НР CF217X

Ця модель повністю ідентична НР 17А за винятком обсягу бункера. У зв'язку з цим заправка картриджа НР CF217X проводиться за стандартною схемою. Дана інструкція показує, як розбирається оригінальна модель. Зразки сторонніх виробників відрізняються конструктивними особливостями, але розбираються легше. Тому головне зрозуміти суть.

 

Береться частина з тонерний відсіком. З боку шестерень знімається кришка, прикріплена двома гвинтами. Оскільки вона додатково запаяна в одній з точок дотику, то при розбиранні картриджа НР CF217X він обов'язково зламується. Далі від корпусу викруткою акуратно відсувається панель до тих пір, поки не буде чутно клацання. Потім слід ряд делікатних процедур:

  1. Витяг магнітного вала. За допомогою леза в бік підстави плавно відсувається стрижень. Ось виймається з втулки.
  2. Очищення ролика. Так як його покриття досить крихке і чутливе до механічних пошкоджень, то з оболонки виймається магнітне осердя. Це дозволяє тонерний порошку обсипатися з поверхні.
  3. Зняття дозуючого леза (без необхідності краще не знімати). У картриджі НР CF217X, як і у всіх інших моделях, металева пластина кріпиться на шурупах з різнобічним різьбленням. Її поверхня протирається змоченою в спирті м'якою серветкою.
 
Перед засипанням тонера провертається «шторка», що виконує роль «мішалки». Для цього прокручується бічна шестерня. Порошок засипається рівномірно за декілька заходів уздовж всього отвору. При цьому пристрій періодично струшується і простукується. Оскільки бункер має збільшений обсяг, то порція тонера в 2-3 разів перевищують стандартну норму.
 

Вихід на фініш

На цьому етапі картридж НР CF217X збирається. Дозирующее лезо фіксується гвинтами так, щоб отвір відсіку становив 0,8-1 мм. Перед установкою магнітного вала в порожнину оболонки наноситься невелика кількість струмопровідного мастила. Стрижень вставляється всередину втулки бічний кришки, а хвостовик оболонки (з іншого боку) - у внутрішнє усічення приводної шестерні. Тільки після цього кришка наягається і прикручується.

 
Заключною дією служить перевірка правильності заправки картриджа НР CF217X. Для цього прокручується шестерня приводу магнітного вала і приводиться в рух ролик. При цьому тонерний порошок повинен лягати на поверхню рівним шаром без пропусків і горбків. Якщо така рівномірність досягнута, значить, все пройшло ідеально. Розхідник встановлюється в принтер і тестується.