💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів HP CF230X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M203 | M227

Заправка у майстерні ціна, від
549 грн
Заправка на виїзді ціна, від
549 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3500
Маса тонера, який засипається , гр.:
120-160
Колір заправки:
Чип:
роботу не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3500
Вага тонеру, г 120-160
Чип роботу не блокує
Схожі моделі картриджів Canon 051, HP CF218A
Розміри упаковки (Ш x Г x В), мм 358 x 108 x 135
Вага в упаковці, кг 0,55

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF230X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Як самостійно заправити картридж НР CF230X?

Оригінальні моделі йдуть без пробки для завантаження тонера. Такі конструктивні особливості не дають можливості швидко заправити картридж НР CF230X. Для розбирання пристрою буде потрібно відкрутити гвинт з боку шестерні. Шуруп має зворотнє різьблення, тобто відкручується за годинниковою стрілкою. Для зняття кришки застосовується викрутка, якій за принципом важеля повільно відсуваються панель. У цей момент повинен зірватися пластмасовий стрижень, припаяний до корпусу. Після зняття боковини:

  1. Витягується магнітний вал. Ролик очищається від тонерного пилу. Поверхня акуратно обробляється пилососом, а потім змоченою в розчині ізопропілового спирту м'якою серветкою. Замість цих процедур нерідко застосовується інша: виймається сердечник з оболонки, щоб тонер сам висипався.
  2. При необхідності знімається лезо дозування. Різнобічні шурупи відкручуются в правильному напрямку. Лезо акуратно зривається з корпусу (при першому розбиранні картриджу НР 30X), тому що тримається на герметику. З пластини безворсовой серветкою видаляється наліт, а з тонерного бункера висипається залишки порошку. Проте фахівці не рекомендують знімати дозуюче лезо, щоб не порушити його надточну установку.
  3. Заправка картриджа НР CF230Х. Усередині відсіку передбачено механізм, що виконує роль "мішалки". Ця "шторка" не знімається, а відсувається за допомогою прокручування шестерні. Тонер засипається по всій довжині відсіку в кілька етапів. При цьому пристрій кожен раз струшується. Для рівномірності розподілу порошку корпус простукується. Оптимальна порція тонера становить 120-160 г.
 

Збірка картриджа НР 30X починається з установки дозуючого леза. При цьому виставляється ширина зазору 0,8-1 мм. Магнітний вал ставиться в вихідну позицію. Додатково на струмопровідну частину оболонки наноситься мастило. Якщо був витягнутий сердечник, то він вставляється в ліву частину картриджа стороною у вигляді півмісяця. Потім надягається оболонка до упору, поки не буде чутно свого роду клацання. Бічна кришка ставиться на своє місце (біла шестерня повинна потрапити на вісь вала) і прикручується до основи.

 
Для перевірки рівномірності розподілу порошку на поверхні магнітний вал прокручується шестернею приводу. Чіпати ролик руками не можна. Якщо порошок лягає рівно і без дефектів, то картридж НР CF230X встановлюється в лазерний принтер і тестується.