💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа HP CF237Y

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Enterprise - M607 | M608 | M609 | M631 | M632 | M633

Заправка у майстерні ціна, від
1329 грн
Заправка на виїзді ціна, від
1379 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
41000
Маса тонера, який засипається , гр.:
1800
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 41000
Вага тонеру, г 1800
Чип не блокує
Розміри упаковки (Ш x Г x В), мм 380 x 187 x 366
Вага в упаковці, кг 3,77

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF237Y

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP CF237Y з точними інструкціями

Представлена ​​модель відрізняється унікальними конструктивними особливостями, адже розрахована на друк максимально можливої ​​кількості сторінок. Через збільшений тонерний відсік, а також використання додаткової системи кріплення заправка картриджа HP CF237Y вимагає особливої ​​вправності. Розбирання починається з того, що з обох сторін апарату знімаються пружини, які мають різний відтінок, а значить, і натяг. Та, що темніше, знаходиться з боку подачі. Потім беруться штирі:

 • у верхній частині корпусу, де в пластик впираються стрижні, акуратно просвердлюются отвори;
 • в зазори вставляється металевий гак, що нагадує зубний щуп;
 • штирі виштовхуються назовні за допомогою молотка або плоскогубців.
 

Картридж HP 37Y розділяється на дві частини. У відсіку з фотобарабаном знімається торцева кришка. Відкручується гвинт, зрізається заводська пайка і панель обережно зривається. З посадкового місця витягується ОРС Drum з підшипником, а потім і вал первинного заряду. Від корпусу відривається вузол lamp assembly, що утримується на двосторонній липкій стрічці. Для зняття ракеля відкручиваются два гвинти. Обов'язково протираються ізопропіловим спиртом:

 • коротрон;
 • лезо очистки;
 • повстяні ущільнювачі на кожному кінці ракеля.

Бункер з відпрацюванням картриджу HP CF237Y, що відкрився,  очищається за допомогою сервісного пилососа. Попутно перевіряється працездатність шнека. З правого боку драм-блоку відкручиваются шурупи і піднімається кришка шнекового механізму для очищення ніші. Прокручується привід, щоб упевнитися в правильності обертання шнека. Конструкція збирається в зворотному порядку.

 

Ще одним важливим моментом при заправці картриджа HР 37Y служить очищення другого бункера відпрацювання. З відсіку також слід висипати порошок. Після цього на свої місця встановлюється:

 • лезо очистки;
 • lamp assembly;
 • вал первинного заряду;
 • фотобарабан.

Втулка світлочутливого циліндра вирівнюється за допомогою вкладок. На контактні частини коротрона, а також на вісь ОРС наноситься струмопровідне мастило. Старий графітовий склад обов'язково видаляється. Встановлюється заглушка, яка фіксується гвинтом і силіконовим клеєм в місці розриву.

 

Заправка картриджу HP CF237Y

Кожна торцева кришка тонер-блоку скріплена трьома гвинтами. Для зняття панелей шурупи відкручуються, тільки з боку шестерні боковини відщеплюються за допомогою язичків. З приводу магнітного вала знімається зубчасте колесо, після чого витягується і сам ролик проявлення. Відкручується дозуюче лезо, яке утримується двома гвинтами з правобічним різьбленням. При знятті пластини липкі ущільнювачі повинні залишитися на картриджі HP CF237Y. У відсік, що відкрився, засипається відносно сумісний тонер в кількості 1800 г. Збірка пристрою проводиться таким чином:

 • встановлюється прокладка (липка основа протирається спиртом або замінюється новим герметиком);
 • прикручується дозуюче лезо;
 • фіксується в початкове положення магнітний вал (чорна втулка повинна бути біля механізму шестерен);
 • надягається білий підшипник на вісь ролика, а з іншого боку - шестерня;
 • прикріплюються гвинтами обидві торцеві заглушки.

ВАЖЛИВО! В процесі установки вала проявлення деталь прокручується так, щоб наконечник у формі півмісяця збігся з пазом бічної шторки.

 
На цьому заправка картриджа HP CF237Y закінчується. Дві половинки з'єднуються і скріплюються штифтами. Стрижні заходять в корпус до упору. З кожного боку апарат фіксується пружинами, при цьому та, що темніше, розташовується з боку шестерень. Чіп замінюється лише в разі потреби. Зазвичай мікросхема не блокує роботу лазерного принтера. На цьому етапі заправлений картридж HP 37Y готовий до експлуатації.