💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-1650D8

Використовується для моделей принтерів

ML - 1650 | 1651

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
8000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
240
Колір заправки:
Чип:
можно не замінювати, картридж буде працювати.
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 8000
Чіп відсутній
Вага тонеру, г 240

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-1650D8

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-1650D8: докладно, правильно та швидко

Модель збільшеної ємності має унікальні конструктивні особливості. Тому кожна наступна заправка картриджа Samsung ML-1650D8 виконується дуже точно і відповідно до рекомендацій майстрів.

Особливості розбирання

Насамперед на передній панелі корпусу відкручуються 2 гвинти. Ззаду клацають замки (3 шт.). Пристрій за допомогою викрутки, вставленої між частинами розхідника, поділяється на дві половини. Залишки порошку видаляються сервісним пилососом.

ВАЖЛИВО! Відкручується пластина датчика рівня тонера. Панель зафіксована як знизу, так і зверху. Обов'язково запам'ятовується розташування гвинта, інакше кришка не прикріпиться. 

Відкидаються бічні важелі фоточутливого барабана. Пружина залишається у вихідному положенні або знімається. Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung ML-1650D8 для видалення відсіку відпрацювання відкручуються 2 гвинти на фронтальній частині пристрою, і бункер знімається.

 

Розбирання та очищення блоку для відпрацювання

На фіксаторах валу переносу заряду видаляються гвинти, після чого витягується і сам ролик. Поверхня модуля протирається розчинником для електромеханічних виробів. Також відкручується лезо очищення, яке очищується ізопропіловим спиртом. За допомогою спеціального пилососа для дрібнодисперсних частинок пилососиться контейнер. Ця частина тонер-картриджу збирається:

 • прикручується ракель;
 • встановлюється модуль PCR;
 • прикріплюються фіксатори валу.

У процесі встановлення коротрона обов'язково перевіряється правильність його розташування. Довга вісь ролика повинна виявитися з лівого боку пристрою.

 

Скрупульозне розбирання тонерного блоку

На кожній торцевій частині розхідника відкручуються всі гвинти. У той же час гвинт зеленого кольору видаляється в останню чергу, оскільки від решти він відрізняється зворотним різьбленням. Після цього панелі піддягаються та знімаються. Далі по черзі забирається:

 • фіксатор блоку шестерні;
 • зубчастий ремінь;
 • шестірні, що залишилися.

ПОРАДА! Щоб звільнити OPC-Drum, виймається його металева вісь, але з боку великої шестерні. У деяких випадках модуль спочатку відсувається, а потім виймається.

Завдяки таким діям фотобарабан більше нічого не утримує, і він вільно витягується. Далі клацається замок кріплення девелопер-ролера, що знаходиться в нижній частині корпусу. Бічна панель знімається, а вал проявлення виймається через торець. Перед тим як заправити картридж Samsung ML-1650D8, розчинником протирається кромка леза дозування. Запечений тонер обережно забирається сірником. Ролик перенесення зображення очищається сухою серветкою без ворсу.

 

Складання та заправка картриджа Samsung ML-1650D8

На своє місце повертається проявний вал, довга вісь якого розміщується з боку шестерного блоку. Збоку деталь засувається пластиковим фіксатором. У гніздо вставляється протертий м'якою тканиною фотобарабан. Потім надягають 4 праві шестерні, після чого:

 • фіксується ремінь приводу;
 • вставляється у вихідне положення планка з іншими шестернями;
 • натягується ремінь на крайню шестірню.

Права боківка прикручується. Перевіряється розташування осі валу заряду в торцевому отворі. Наступні дії проводяться за таким алгоритмом:

 • прикручується датчик рівня тонера та його захисна кришка (панель має зафіксуватися);
 • влаштовуються в спеціальні канавки дроти датчика;
 • заклеюється транспортувальною стрічкою отвір бункера;
 • відкорковується бічна пробка;
 • засипається 220-240 г відносно сумісного тонера;
 • закривається кришка.

ВАЖЛИВО! Для забезпечення успішного пуску фотоциліндра та його плавного ковзання по кромці леза оболонка притрушується тальком/тонером.

 

Після заправки картриджа Samsung ML-1650D8, два блоки розхідника з'єднуються. Чека простягається через відведений для неї паз. На контактні місця бічних панелей наноситься невелика кількість струмопровідного мастила. Боковинки надягаються, прикручуються гвинтами, але при цьому враховується, що зелений гвинт має протилежне різьблення.

З боків фіксуються пластикові дуги. Пружина заводиться пружиною у вихідне положення за спеціальні виступи. Виконується друк пробної сторінки.