💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-2250D5

Використовується для моделей принтерів

ML - 2250 | 2251 | 2252

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
5000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
100-125
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 5000
Схожі моделі 109R00747 (Phaser 3150)
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 100-125

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-2250D5

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-2250D5: швидко та професійно

Міцний пластик та нескладні конструктивні особливості дозволяють проводити розбирання пристрою потрібну кількість разів. Заправка картриджа Samsung ML-2250D5 починається з видалення 5 гвинтів у верхній частині корпусу. Для зняття кришки-протектора як спереду, так і ззаду клацають затискачі. З кожного торцевого боку відкручується по 4 гвинти, захисні шторки знімаються.
 

Розбирання без особливих складнощів

З посадкового гнізда видаляється вал PCR, модуль піднімається за подовжену вісь. Знімаються всі 7 шестерень, але запам'ятовується їхнє розташування (можна зняти на камеру). На щітці очищення відкручуються гвинти, деталь виймається з корпусу. Тут потрібна обережність, оскільки напрямні леза можуть легко пошкодитися або зламатися. Потім з боку великої шестерні вилучається світлочутливий барабан. Дотримуючись інструкції із заправки картриджа Samsung ML-2250D5, звільняється вал перенесення зображення:

  • викруткою затискається замок (знизу пристрою);
  • піддягається пластина;
  • разом із скобою знімається кріплення.
ПОРАДА! При дефекті 75,4 мм, що повторюється, виконується заміна OPC-Drum. Якщо відстань дорівнює 37,7 мм, то замінюється девелопер-ролер.
Проявочний вал витягується з правого боку розхідника. З бункера сервісним пилососом видаляються залишки старого порошку. Після чого кромка дозуючого леза ретельно, але дуже акуратно протирається ізопропіловим спиртом або розчинником для тонера. Зняття порошку, що запікся, з пластини, служить запорукою високоякісного друку. Також від бруду очищаються штирі, на яких сидять шестерні.
ВАЖЛИВО! Обов'язково сухою, але м'якою тканиною протираються гумові оболонки роликів, а також фотоциліндра.
 

Покрокове складання та заправка картриджа Samsung ML-2250D5

Насамперед у посадкове місце встановлюється ролик проявки, а на боківці закріплюється тримач валу. Також у правильному порядку ставляться шестерні. Світлочутливий рецептор розташовується у пристрої так, щоб першою у гніздо увійшла сторона з великою шестернею. Барабан притрушується тальком для плавного ковзання. У зазор корпусу вставляється щітка очищення та прикручується. Далі складання виконується в такій послідовності:

  • надягається та фіксується гвинтами права кришка;
  • встановлюється вал первинного заряду;
  • прикріплюється ліва боківка.
ВАЖЛИВО! При встановленні торцевих панелей перевіряється правильність розташування осей у гніздах. До того ж всі контакти змащуються графітовим складом.
 
Через отвір у верхній частині розхідника засипається 160 г відносно сумісного тонера. Після проведення повноцінної заправки картриджа Samsung ML-2250D5, замінюється чіп пристрою, розташований збоку щітки, що чистить. Тільки тоді надягається і замикається верхня кришка-протектор. Панель прикручується гвинтами (5 шт.). Після завершення робіт проводиться пробний друк.