💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-D3050A

Використовується для моделей принтерів

ML - 3050 | 3051

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
4000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
120
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 4000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01245
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 120

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-D3050A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-D3050A: поетапно та за інструкцією

Насамперед вибирається відповідна марка тонера, а також відповідний чіп для заміни. Заправка картриджа Samsung ML-D3050A починається зі зняття торцевих панелей. З обох боків відкручуються гвинти (по 3 шт.) і видаляється втулка світлочутливого барабана. Потім клацають боковинки (зверху затискаються замки в спеціальних жолобках), кришки знімаються. Зверху також видаляється захисна панель, яка зсувається за напрямком стрілок. На торцях із заклепок звільняються кріплення, пристрій поділяється на дві половинки.
 

Спершу тонерний блок та заправка картриджа Samsung ML-D3050A

З отвору бункера обережно витягується пробка. Вміст відсіку висипається, контейнер додатково пилососиться. З протилежного боку видаляється шестерня ролика переносу і, відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung ML-D3050A, знімаються всі шестерні. Все ж таки іноді цей блок просто заклеюється скотчем. Потім за звичайною схемою:
 • відштовхується кріплення валу;
 • від'єднується пластина разом із пружиною;
 • витягується девелопер-ролер;
 • відкручується лезо підбору.
 
Ретельно очищається серветкою без ворсу, змоченою ізопропіловим спиртом, кромка пластини від нагару, а також поролоновий ущільнювач. Поверхня ролика теж протирається м'якою ганчіркою. Перед тим як заправити картридж Samsung ML-3050, ще раз пилососиться бункер. Деталі повертаються на свої місця у такій послідовності:
 • дозуюче лезо;
 • вал перенесення зображення;
 • кріплення ролика та пружинний механізм;
 • шестерня девелопер-ролера.
ВАЖЛИВО! Один хвостовик пружини розташований на осі ролика, а другий кінець виводиться до леза дозування.
В отвір контейнера засипається відносно сумісний тонер. Для цієї моделі знадобиться до 120 г порошку. Потім пробка герметично закупорюється. Пристрій відкладається убік.
 
 

Потім драм-юніт та його очищення

Збоку видаляється металеве кільце у вигляді Е-подібної скоби. Вісь OPC-Drum виймається з циліндра у бік великої шестерні. Потім витягується і сама фоточутлива оболонка. Стрижень ролика первинного заряду зсувається праворуч, модуль виймається з корпусу. Відгвинчується лезо очищення, після чого пилососом для дрібнодисперсних частинок ретельно очищається бункер відпрацювання. Складання тонер-картриджа Samsung ML-D3050A виконується таким чином:
 • прикручується ракель;
 • змащується струмопровідною пастою контактна втулка коротрона;
 • встановлюється вал PCR;
 • повертається на місце оболонка фотобарабана;
 • вставляється металева вісь з боку меншої шестерні;
 • світлочутливий рецептор припудрюється тальком;
 • вдягається стопорне кільце.
ВАЖЛИВО! Перед встановленням усі модулі обов'язково очищаються. Валик і ракель протираються ізопропіловим спиртом, а фотоциліндр - сухою м'якою серветкою.
 
На цьому етапі дві частини тонерного розхідника з'єднуються. Бічні кріплення фіксуються замками. Зверху засувається кришка-протектор. Контактні місця боковин очищаються і змащуються невеликою кількістю графітового мастила. Панелі замикаються і фіксуються гвинтами. Після завершення заправки картриджа Samsung ML-D3050A виконується заміна чіпа. Пластикові заклепки на кришці зрізаються. Виймається стара мікросхема і ставиться нова. На опорні вершини наноситься гарячий клей. Панель притискається до корпусу та утримується до застигання пластику. Після встановлення пристрою в лазерний принтер, друкується пробна сторінка.