💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D105L

Використовується для моделей принтерів

ML - 1910 | 1915 | 2520 | 2525 | 2540 | 2541 | 2545 | 2580 | 2645

SCX - 4600 | 4605 | 4610 | 4623

SF - 650

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
90-100
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2500
Схожі моделі картриджів Xerox 108R00909
Вага тонера, г 90-100
Чіп заміна чи прошивка

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D105L

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D105L в докладному описі

В першу чергу зрізаються спайки на правій і лівій торцевих кришках (по 3 шт. на кожній). Процедура проводиться гострим ножем і дуже акуратно, щоб ця заправка картриджа Samsung MLT-D105L не стала останньою. Далі затискаються замки верхньої кришки фоторецептора і панель видаляється. Таким же чином звільняються засувки на боковинках, щитки знімаються. Варто відзначити, що їх розташування на кожній з них відрізняється. Розхідник розділяється на дві половини. На бункерному відсіку у напрямку від центру до протилежної сторони відсуваються торцеві тримачі. Після чого секції дуже обережно відділяються одна від одної.
 

Очищення відсіку з відпрацюванням

Перед майстром стоїть завдання дістатися до бункера відпрацювання, щоб його очистити, а для цього звільняється шлях до чистячого леза. По черзі витягають:

  • світлочутливий барабан;
  • ролик первинного заряду;
  • фетровий валик.
Поверхня модулів очищається за допомогою сухої безворсової серветки. Занадто забруднені модулі обробляються ізопропіловим спиртом. В інструкції по заправці картриджа Samsung MLT-D105L відзначається, що на цьому етапі обов'язково знімається кріплення вала PCR. Завдяки цьому відкривається доступ до леза очищення. Ракель відкручується і протирається тканиною, змоченою спиртом. До того ж бункер відпрацювання ретельно пилососиться.
ПОРАДА! При необхідності заміни фотоциліндра, з деталі виймається металевий стрижень. Штир витягується з боку великої шестерні, а встановлюється - з протилежного.

Як тільки всі модулі очищені або замінені, ця частина тонер-картриджа збирається. Очисне лезо прикручується. Ставиться в вихідну позицію тримач з пружиною, а потім:

  • коротрон;
  • фетровий ролик;
  • фоторецептор.

Обов'язково враховується те, що при старті OPC-Drum може заклинити. З цієї причини його поверхня обробляється невеликою кількістю тальку або тонера. Порошок дозволить модулю більш плавно ковзати по кромці ракеля.


 
 

Правильна заправка картриджа Samsung MLT-D105L

Для початку обережно віддаляється девелопер-роллер. На дозуючому лезі відкручуються гвинти, пластина знімається. Робиться це дуже акуратно, адже матеріал деталі досить крихкий і може пошкодитися. Витягнуті модулі протираються розчинником для електромеханічних виробів.
ВАЖЛИВО! Особлива увага приділяється кромці. Запеклий на ній тонер може привести до дефектів друку або появи фону.

За допомогою сервісного пилососа очищається змішувач, що знаходиться всередині тонерного бункера. Для кращого результату її вісь в процесі очищення прокручується. Потім відкривається пробка відсіку для тонера. Контейнер ретельно пилососиться. Перед заправкою картриджа Samsung MLT-D105L на свої місця встановлюється:

  • лезо дозування;
  • проявочний вал;
  • бічна кришка з боку шестерні ролика.
 
В отвір розхідника засипається 90-95 г висококласного тонера. Пробка відсіку герметично закривається. Дві половинки з'єднуються до отримання характерного клацання. Тепер залишається тільки закріпити торцеві панелі. По можливості шестерні з лівого боку знімаються, а їх штирі очищаються. Потім деталі повертаються в правильній послідовності. Разом з цим контактні місця з правого боку змащуються графітової змазкою.
ВАЖЛИВО! Для надійності кріплення боковинок, на опорні поверхні наноситься по краплині гарячого клею. Тільки після цього боковини замикаються і утримуються 1 хв.
В кінці замінюється чіп. Спочатку зрізається пластикова шпилька і підчіплюються 2 замка, мікросхема виймається з посадкового гнізда і замінюється новою. Решітка-тримач насаджується на гарячий пластик. По завершенні заправки проводиться пробний друк.