💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D105S

Використовується для моделей принтерів

ML - 1910 | 1915 | 2520 | 2525 | 2540 | 2541 | 2545 | 2580 | 2645

SCX - 4600 | 4605 | 4610 | 4623

SF - 650

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1500 cт.
Маса тонера, який засипається , гр.:
50-60
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1500
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 50-60
Схожі моделі Xerox 108R00908 (Phaser 3140)

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D105S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D105S у всіх деталях

Особливість цієї моделі розхідника в тому, що вбудований в нього чіп не тільки фіксує кількість надрукованих сторінок, але і блокує / активує роботу лазерного принтера. У зв'язку з цим заправка картриджа Samsung MLT-D105S проводиться з обов'язковою заміною мікросхеми. Розбір пристрою починається з того, що з кожного боку корпусу (з одного - 3 шт., а з іншого - 4 шт.) в місцях кріплення обережно зрізаються спайки. Оскільки верхня кришка утримується засувками, ці «замки» затискаються, і тільки потім панель знімається. Далі акуратно видаляються дві боковини тонер-картриджа. Кожна з них має затиск, який злегка відсувається. Згідно з інструкцією по заправці картриджа Samsung MLT-D105S, на цьому етапі радиться розділити пристрій на дві частини. Для цього бічні тримачі розхідника розсуваються в різні боки, після чого він обережно розділяється.
 

Розбирання і очищення драм-юніта

По черзі витягають фотоциліндра, ролик PRC і фетровий модуль. Поверхні модулів очищаються м'якою серветкою. З посадочних місць видаляються тримачі (з пружинами) коротрона, і відкручується ракель. Пластина протирається ізопропіловим спиртом. Якщо кромка леза сильно пошкоджена, деталь замінюється. Бункер, що відкрився, очищається за допомогою сервісного пилососа. Тільки після цього виконується збірка тонерного картриджа. У вихідні позиції ставиться:
  • лезо для чищення;
  • тримачі ролика PRC;
  • фетровий модуль;
  • вал первинного заряду;
  • фоточутливий рецептор.
ПОРАДА! Процес заправки картриджа Samsung MLT-D105S також включає заміну фотобарабана, якщо він сильно зношений. Металева вісь виймається з боку великої чорної шестерні, а встановлюється з протилежного боку (білої шестерні). Завдяки цьому внутрішні струмопровідні контакти рецептора не ушкоджуються.
До того ж при установці фоторецептора барабан притрушують тальком для плавного ковзання по кромці. Циліндр прокручується, залишки порошку прибираються. Металевий стрижень як OPC-Drum, так і вала PRC змащується струмопровідною пастою. Склад наноситься тільки на той край, який безпосередньо взаємодіє з контактною групою. При цьому використовується помірна кількість мастила.
 

Заправка картриджа Samsung MLT-D105S

Відсік з тонерним бункером розбирається в такій послідовності. Спочатку обережно знімається девелопер-роллер. Потім відкручується лезо дозування, поверхню якого не можна пошкоджувати. Пластина, а також ролик проявлення дуже акуратно протираються змоченою в спирті безворсовой серветкою. Перед тим, як заправити картридж Самсунг MLT-D105S, з усіх боків ретельно очищається мішалка тонера. Для цього:

  • використовується тонерний пилосос;
  • трубка техніки лише злегка торкається деталі;
  • в процесі обробки ролик прокручується навколо своєї вісі.
ПОРАДА! Перед установкою кожної бічної кришки на очищені контактні місця наноситься графітове мастило. Пасти не повинно бути багато.
 
Після такого очищення відкривається пробка бункера, з нього висипається тонер. Відсік додатково пилососиться. Потім по черзі назад встановлюється дозуюче лезо і вал перенесення зображення. Контактна кришка з боку шестерні ролика надягається і замикається, але перед цим на опорні вершини (місця зрізів) наноситься гарячий клей. Далі в отвір картриджа засипається 50-80 г відносно сумісного тонера. Пробка щільно закривається.
ВАЖЛИВО! У вже зібраному витратному матеріалі звертається особлива увага на розташування важеля (білого кольору) фотоциліндра. Його «хвіст» повинен дивитися в ліву сторону.
Дві половинки тонерного картриджа з'єднуються. Блок шестерен закривається торцевою кришкою. На опорні точки наноситься невелика кількість гарячого пластику, панель гарненько притискається до корпусу. На завершення замінюється чіп. Пластикові «замки» зрізаються або зриваються ножем. Мікросхема витягується, а на її місце ставиться нова. Решітка закріплюється краплею гарячого пластику. В кінці проводиться пробний друк.