💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D115L

Використовується для моделей принтерів

SL - M2620

Xpress SL - M2670 | M2820 | M2830 | M2870 | M2880

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
150
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Схожі моделі картриджів MLT-D103L
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 150

Докладна заправка картриджа Samsung MLT-D115L

У цій моделі розхідника є кілька родичів: 103S / L, а також 115S. У зв'язку з цим заправка картриджа Samsung MLT-D115L і його однотипних копій виконується по одному і тому ж алгоритму. Запчастини для цих зразків взаємозамінні, а ось чіпи купуються виключно для окремо взятих моделей. Розбирання пристрою починається зі зрізу пластикових заклепок. На кожній стороні тонерного картриджа є по 3 таких спайки. Для від'єднання панелей від корпусу додатково відщіпаються бічні замки: справа 3 шт., зліва 2 шт. Крім цього, ще видаляється елемент приводу фоторецептора. Після зняття боковин, прибирається кришка-протектор. Розхідник розділяється на дві частини за таким принципом:
 • звільняються вигнуті затиски з обох сторін;
 • відкриваються два замки, розташовані по краях ОРС;
 • половинки розсуваються.

В процесі розбору і заправки картриджа Samsung MLT-D115L особлива увага приділяється кріпильним механізмам. Ці моделі оснащені великою кількістю замків із пластику, тому при недбалому поводженні вони можуть зламатися.

 

 

Розбирання і очищення відсіку з відходами

У порядку черги знімається фотоциліндр, коротрон і лезо очищення. При цьому враховується, що ракель може кріпитися 3-ма гвинтами. За допомогою пилососа, а також змоченою в спирті безворсовою і сухою серветками ретельно обробляється:

 • ніша бункера відпрацювання;
 • чистячі лезо;
 • ущільнювальний герметик;
 • вал переносу заряду;
 • світлочутливий барабан.
ПОРАДА! Для плавного ковзання фоточутливого циліндра по кромці леза поверхню модуля притрушують тальком. Залишки, що потрапили на коротрон, прибираються сухою тканиною.
 
Усередині відсіку тонер-картриджа знаходиться блок з чіпом. Для його отримання акуратно відсувається замок і дістається пластина з кріпленням мікросхеми. Виконується заміна чіпа на нову модель D115CH. Після цього панель повертається в посадочне гніздо і закривається ущільнювачем. На свої місця встановлюються очищені або нові деталі: лезо, вал і циліндр.
ВАЖЛИВО! Сильно зношений ОРС Drum, а також деформоване лезо очищення замінюються. Таке рішення дозволяє уникнути сірого фону і смуг при друці.
 

Заправка картриджа Samsung MLT-D115L: два способи

У бічній частині розхідника знаходиться щільно закупорена пробка. Щоб її витягнути, знадобиться докласти титанічних зусиль, а також надзвичайну кмітливість. Якщо для цього не вистачить терпіння, то застосовується інший спосіб:

 1. Звільняється вал роздачі тонера.
 2. Відкручується дозуюче лезо.
 3. Пилососиться бункер для тонера. При цьому поролоновий ролик притримується.
 4. Засипається 150 г нового тонера. Використовується спеціальна насадка-носик. Контейнер періодично простукується.
ВАЖЛИВО! Тонерний відсік обов'язково очищається від старого тонера. В іншому випадку друк буде неякісним.
 
Кромка леза дозування ретельно очищається від налиплого порошку. Для цього використовуються дерев'яні палички і серветка, змочена ізопропіловим спиртом. У разі зносу лезо і ролик замінюються новими. Після заправки картриджа Samsung MLT-D115L, обидві частини з'єднуються. Всі кріпильні механізми, які фіксують конструкцію, замикаються. В обов'язковому порядку змащуються струмопровідним мастилом контактні частини обертових валів розхідника. Графітовий склад наноситься в невеликій кількості. Тільки після цього на тонерний картридж встановлюються бічні кришки. Якщо ці платформи щільно не прилягають, то додатково на місця зрізів наноситься гарячий пластик. В кінці проводиться пробний друк.