💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D115S

Використовується для моделей принтерів

SL - M2620

Xpress SL - M2670 | M2820 | M2830 | M2870 | M2880

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1500
Маса тонера, який засипається , гр.:
80-90
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1500
Схожі моделі картриджів MLT-D103S
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 80-90

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D115S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D115S крок за кроком

Пристрій відрізняється надійністю складання та спеціальним кріпленням бічних панелей. У зв'язку з цим розбирання та заправка картриджа Samsung MLT-D115S починається зі зняття боків. На кожній кришці дуже акуратно зрізаються пластикові шпильки (по 3 шт.). За допомогою вузькогубців видаляється шестірня, а також втулки фотобарабана.

Замки торцевих шторок, розташовані в жолобках корпусу, затискаються, платформи піддягаються викруткою та знімаються. Обов'язково забирається верхня кришка розхідника. По обидва боки пристрою вивільняються з пазів кліпси, а знизу — затискачі фоторецептора. Картридж тонеру поділяється на дві половини.

 

Як розуміється драм-юніт?

Насамперед вилучається світлочутливий барабан. З боку більшої шестерні виймається металевий стрижень, після чого з корпусу видаляється циліндр модуля. Вал первинного заряду зсувається праворуч і теж знімається. Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung MLT-D115S, далі відкручується ракельне лезо, прикріплене 3 гвинтами. Бункерна ніша очищується за допомогою сервісного пилососу. На цьому етапі здійснюється заміна чіпа:

 • справою сторони відклеюється ущільнювач (до 7 см);
 • підчіпається скальпелем кришка;
 • виймається стара мікросхема;
 • встановлюється новий чіп;
 • панель закривається;
 • ущільнювач приклеюється.

ВАЖЛИВО! Ракель ретельно протирається м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом. Не надто забруднені коротрон та OPC-Drum витираються сухою тканиною.

Всі очищені деталі повертаються на свої місця. Трьома гвинтами прикручується лезо, що чистить. Ставиться у вихідну позицію вал PCR, але так, щоб кожна його вісь стала у відведені для неї пластикові гнізда. Встановлюється оболонка фотобарабану. Через бік із меншою шестернею засовується металевий штифт, завдяки чому не пошкодяться розташовані всередині нього контакти. Однак перед цим вісь змащується струмопровідною пастою. Поверхня циліндра припудрюється тонером або тальком для плавнішого запуску.

ПОРАДА! Вісь OPC-Drum виймається при кожній заправці. Іноді вона просто зсувається у бік більшої шестерні і виймається з корпусу разом з циліндром.

 

Як розуміється тонерний блок?

З одного боку пристрою видаляються всі шестерні, а з іншого — тільки пробка, але досить обережно. Трохи зсувається вбік, а потім виймається вал перенесення зображення. На дозуючому лезі відкручуються 2 гвинти, пластина знімається і ретельно очищається серветкою, змоченою розчинником електромеханічних деталей або ізопропіловим спиртом. Особлива увага приділяється очищенню кромки, адже залежить рівномірність розподілу порошку.

Перед тим як заправити картридж Samsung MLT-D115S, відсік для тонера очищається за допомогою спеціального пилососа для дрібнодисперсних частинок. А якщо ні, то змішування старих і нових мікрогранул призведе до жахливих дефектів друку. Після цього збирається тонерний блок.

ПОРАДА! Якщо шестерний блок не сильно забруднений, він заклеюється липкою стрічкою. При цьому знімається тільки шестерня валу. Після зарядки розхідника скотч видаляється.  

 

Складання та заправка картриджа Samsung MLT-D115S

Бічні ущільнювачі з фетру очищаються та спушуються шліцом викрутки для щільного прилягання пластини. На місце прикручується лезо підбирання. У посадкове гніздо вставляється девелопер-ролер, який попередньо протирається сухою тканиною. Бункер заповнюється через отвір 80 г відповідного тонера, пробка щільно закупорюється. Після заправки картриджа Samsung MLT-D115S слід завершальний етап складання:

 • встановлюються у правильній послідовності шестерні;
 • з'єднуються дві частини пристрою;
 • з обох боків блоки фіксуються затискачами;
 • зверху надівається кришка-протектор.

ПОРАДА! Щоб забезпечити розхіднику безперебійність у роботі, контактні місця на боковушках змащуються графітовим складом.

 
 

Оскільки кріпильні елементи боківок були зрізані, то створюються нові. У деяких випадках нарізається різьблення, після чого вкручуються шурупи не більше 7 мм завдовжки. Все ж таки частіше використовується гарячий пластик:

 • на опорні точки наноситься по краплині клею;
 • панелі замикаються;
 • утримуються до повного застигання речовини.

На металевий стрижень фотовалу повертаються обидві втулки, на кожній з яких «вигравірована» літера відповідної сторони. Більше того, ліва закривається шестернею (на корпусі панель позначена літерою L). На закінчення обов'язково проводиться друк пробної сторінки.