💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D116S

Використовується для моделей принтерів

Xpress ser - M2625 | M2626 | M2675 | M2676 | M2825 | M2826 | M2835 | M2875 | M2876 | M2885

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1200 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
90
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1200
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 90

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D116S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D116S з розбиранням драм-юніта

Насамперед замінюється чіп пристрою, а вже потім проводиться розбирання, очищення і заправка картриджа Samsung MLT-D116S. Мікросхема знаходиться в ручці розхідника. Щоб її зняти, в лівій частині відщіпається 4 язичка (зверху і знизу), корпус кришки піднімається і відривається, оскільки він приклеєний. Далі знімається тримач самого чіпа, який утримується 2 засувками. Стара мікросхема витягується при натисканні на вкладку, розташовану по центру модуля. Чіп замінюється, після чого тримач встановлюється на ручку тонер-картриджа. Для надійності кріплення кілька крапель гарячого пластику наноситься на корпус пристрою. Кришка ставиться на своє місце, засувки фіксуються в чотирьох пазах. Перевіряється, щоб права сторона надійно трималася в своїй позиції.
 

Правильна заправка картриджа Samsung MLT-D116S

Розхідник розташовується так, щоб ручка дивилася на користувача. З кожної торцевої сторони зрізається по 2-3 пластикових спайки. У спеціальних поглибленнях затискаються замки (2-3 шт. відповідно), панелі обережно від'єднуються від корпусу. Далі знімаються всі 5 шестерен, обов'язково запам'ятовується порядок їх розміщення (при бажанні фотографується). Над підписом Самсунг відщіпається захисна кришка. По черзі з пристрою витягується:
  • дозуюче лезо (відкручуються 2 гвинти);
  • пара жовтих втулок девелопера-роллера;
  • проявочний вал.
ВАЖЛИВО! Перед тим, як заправити картридж, всі зняті модулі очищаються м'якою серветкою, змоченої ізопропіловим спиртом. Це робиться дуже обережно, щоб поверхня деталей не пошкодилася.
 
За допомогою пилососа з бункера подачі видаляються залишки старого тонера. В іншому випадку при змішуванні з новим з'являться дефекти друку. Ущільнювачі з фетру також очищаються, на них не повинно бути порошку. Оскільки пробка тонерного відсіку дуже щільно сидить в корпусі і при вилученні може пошкодитися, тонер засипається через слот девелопера-роллера в кількості 90 г. Після заправки картриджа Samsung MLT-D116S, виконується складання пристрою:
  • прикручується лезо подачі;
  • встановлюється вал переносу;
  • надягають на вісь ролика втулки жовтого кольору.

На завершення на праву сторону розхідника повертаються 5 шестерень, але тільки в правильному порядку. Прикріплюється бічна панель редуктора, а також верхня кришка-протектор. З протилежного боку закріплюються боковинки, але перед цим контактні точки змащуються струмопровідним мастилом.

ПОРАДА! Хоча торцеві панелі тримаються на засувках, все ж для надійності на опорні вершини (зрізи) наноситься трохи гарячого пластику.
 

Розбирання драм-юніта

Для отримання ідеальної якості друку, відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung MLT-D116S, обов'язково проводиться розбирання блоку з фотобарабаном. Модуль розхідника прикріплений до корпусу, тому для його зняття відкручуются бічні гвинти і віддаляється приводная шестерня. Тільки після цього витягується:

  • світлочутливий рецептор;
  • коротрон;
  • ракель (кріпиться 2 гвинтами).
 
Поверхня фотоциліндра ретельно витирається сухою тканиною і перевіряється на наявність пошкоджень, при необхідності деталь замінюється. Очисне лезо і вал PRC витираються розчином ULC і безворсовою серветкою. До того ж бункер відпрацювання добре пилососиться сервісним пилососом. Тільки після цього на свої місця встановлюється лезо, коротрон і фотовал.
ПОРАДА! OРC-Drum буде ковзати по кромці леза набагато краще, якщо модуль додатково припудрюється тальком. У той же час залишки пудри прибираються з корпусу.
На завершення до цієї частини тонер-картриджа прикручується каркас і надягається приводна шестерня. Дві частини розхідника з'єднуються, і в обов'язковому порядку виконується друк тестової сторінки.