💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D205L

Використовується для моделей принтерів

ML - 3300 | 3310 | 3312 | 3710 | 3712

SCX - 4833 | 4835 | 5637 | 5639 | 5737 | 5739

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
5000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
170
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 5000
Схожі моделі 106R02304 (Phaser 3320)
Чіп заміна або прошивка
Вага тонера, г 145-170

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D205L

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D205L: поетапно та у всіх подробицях

Ця модель пристрою не призначена для повторного розбирання та заряджання, тому всі торцеві кришки розхідника спаяні. Таким чином, заправка картриджа Samsung MLT-D205L починається із видалення пластмасових шпильок за допомогою гострого ножа чи скальпеля. На кожній панелі зрізається по 3 запаяні вузли. Також знімається шестерня фоторецептора, але важіль модуля залишається на своєму місці. Обидві боковинки відштовхуються (шліцом викрутки затискаються засувки) і від'єднуються від корпусу. Видаляється верхня кришка легким натисканням на панель у напрямку стрілок. Бічні фіксатори забираються і тонер-картридж поділяється на дві половини.

 

Драм-юніт: розбирання, збирання та очищення

Спочатку витягується фоточутливий циліндр. З боку великої шестерні з модуля трохи висовується металева вісь. Потім обережно витягується сам барабан і витирається сухою ганчіркою. З посадкового гнізда виймається ролик первинного заряду. Його поверхня протирається м'якою серветкою, змоченою спеціальним розчинником для електромеханічних деталей. Відкручується лезо, що чистить, і звільняється з корпусу таким чином, щоб не зачепити тримачі валу. Панель очищається від забруднень.

Згідно з інструкцією із заправки картриджа Samsung MLT-D205L, бункер відпрацювання ретельно пилососиться, а ущільнювачі протираються ізопропіловим спиртом. На цьому етапі проводиться заміна чіпа:

  • з боку мікросхеми відклеюється стрічка ущільнювача (на 6-7 см);
  • відкривається кришка ніші;
  • чіп виштовхується через отвір;
  • у гніздо міститься нова деталь;
  • шторка повертається своє місце;
  • ущільнювач приклеюється силіконом.

Після цього всі деталі ставляться у вихідні позиції. Лезо очищення прикручується 2 гвинтами. Зарядний ролик встановлюється на місце, але перед цим його контакти змащуються невеликою кількістю мастила. Фотовал повертається у посадкове гніздо і притрушується тальком/тонером. Це забезпечить більш плавне ковзання циліндра по краю леза.

ВАЖЛИВО! Сильно зношені або пошкоджені деталі замінюються на нові.

 

Заправка картриджа Samsung MLT-D205L в деталях

Спочатку відкорковується пробка, що щільно сидить в отворі. Далі на протилежному боці пристрою видаляється металева пластина, а разом з нею і шестерні, штифти яких очищаються від бруду. З проявного валу знімаються підшипники, а потім і сам девелопер-ролер. На лезі дозування відкручуються гвинти.

ВАЖЛИВО! Лезо підбирання акуратно забирається і протирається, наприклад, розчинником ULC. Залишки запеченого тонера зчищаються звичайною сірником.

Тонерний бункер ретельно обробляється пилососом. Крім цього, очищаються та розрівнюються фетрові ущільнювачі. Встановлюється захисна плівка, якщо використовується. Кінець стрічки протягується через бічний отвір ущільнювача. Перед заправкою картриджа Samsung MLT-D205L збирається пристрій:

  • прикручується лезо підбирання;
  • встановлюється очищений вал переносу (довга вісь розміщується з боку шестерного блоку; при установці модуля повинне прозвучати клацання);
  • наноситься графітове мастило на коротку контактну вісь проявочного ролика;
  • надягають підшипники.

ВАЖЛИВО! Відсік для тонера обов'язково пилососиться. Змішування старого та нового порошку неприпустиме, тому що призводить до появи дефектів під час друку.

 

В отвір засипається 170 г відповідного тонера, корок щільно закривається. На своїх місцях розміщуються всі шестерні у порядку, вказаному виробником. Шестерний блок закривається металевою пластиною. Дві частини розхідника з'єднуються і замикаються бічними затискачами. Зверху надягається пластмасова кришка, затискач якої фіксується у замку.

На лівій торцевій панелі змащуються контактні місця, при цьому стара паста забирається. У той же час на всі посадочні (зрізані) гнізда наноситься по краплині гарячого пластику. Боковинки надягають на корпус і утримуються до застигання клею. Крім цього, захисна стрічка протягується через призначений для неї отвір, а також надягається шестерня фотобарабану та перевіряється положення важеля. На завершення виконується тестовий друк.