💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung SCX-4216D3

Використовується для моделей принтерів

SCX - 4016 | 4116 | 4216

SF - 560 | 565P | 750 | 755

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
70-100
Колір заправки:
Чип:
потребує заміни чи прошивки
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 70-100
Схожі моделі 113R00667 (Хerox Pe16), Nashuatec DSm516pf, Ricoh Aficio FX16

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung SCX-4216D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung SCX-4216D3 з додатковими рекомендаціями

Вибір тонера відіграє ключову роль, коли проводиться заправка картриджа Samsung SCX-4216D3. В іншому випадку з'являться страшні дефекти друку і, що ще гірше, техніка дасть збій.

Пристрій розбирається досить просто. На верхній панелі відкручуються 5 гвинтів. Спереду та ззаду корпуса затискаються маленькою викруткою замки та відштовхуються. Верхня кришка знімається.

 

Всі особливості розбирання тонер-картриджу

Кожна бічна панель видаляється. Для цього відкручуються всі гвинти (по 3 шт.), боковинки піддягаються та акуратно від'єднуються. Контакти на них ретельно очищаються. Як прописано в інструкції із заправки картриджа Samsung SCX-4216D3, всі шестерні забираються, але при цьому запам'ятовується (фотографується) їхнє розташування. Потім по черзі виймають усі важливі деталі:

 • ролик первинного заряду;
 • чистяче лезо (прикріплене двома гвинтами);
 • світлочутливий барабан;
 • кріплення валу;
 • девелопер-ролер.

ВАЖЛИВО! Для отримання фотоциліндра потрібно витягнути з боку більшої шестерні металеву вісь. Після цього з корпусу дістається фоторецепторна оболонка.

 

В той же час вал переносу зображення виймається з тонер-картриджа лише тоді, коли модуль звільняється від бокового кріплення. Ця пластина фіксується клямкою, що знаходиться в нижній частині корпусу. Кліпса відштовхується, тримач піддягається та знімається. Сам проявний вал витягується через праву сторону пристрою.  Перед тим, як заправити картридж Samsung SCX-4216D3, сухою безворсовою серветкою протирається:

 • коротрон;
 • вал прояву;
 • фоторецептор.

ПОРАДА! У разі виявлення дефектів або пошкоджень на поверхні роликів, а також при зносі кромки лез, непридатні деталі замінюються на нові.

За наявності серйозних забруднень на комплектуючих, використовується ізопропіловий спирт. У той же час ракель і край леза дозування протираються розчинником для електромеханічних виробів. До того ж тонерний відсік ретельно пилососиться.

ВАЖЛИВО! Дозуюче лезо знімається лише фахівцями.

 

Правильне складання та заправлення картриджа Samsung SCX-4216D3

В першу чергу праворуч в посадкове гніздо через торець засовується вал перенесення зображення. Збоку деталь фіксується пластиною-кріпленням, яка при надяганні повинна зафіксуватися. У потрібному порядку встановлюються всі 5 шестерень. На місце повертається фотобарабан, після чого вставляється і прикручується 2 гвинтами лезо. Наступне складання виконується за таким алгоритмом:

 • на контактні місця правої боковинки наноситься струмопровідне мастило;
 • торцева панель одягається та прикручується;
 • встановлюється вал заряду (його вісь має потрапити в напрямляючу на кришці);
 • вдягається та фіксується гвинтами ліва торцева шторка.

ПОРАДА! Для плавного ковзання фоторецептора по кромці леза, циліндр притрушується невеликою кількістю тальку.

 

Тільки після такої збірки виконується заправка картриджа Samsung SCX-4216D3. Бункерний відсік через отвір заповнюється 70-80 г оригінального або відносно сумісного тонера. Зверху пристрій закривається кришкою, замки якої повинні зафіксуватися в передній та задній частині розхідника, а потім вкручуються 5 гвинтів.

ВАЖЛИВО! Вал PCR прокручується, щоб на ньому «закріпився» шар порошку.

Обов'язково замінюється або прошивається запобіжник (62,5 мА). В іншому випадку лічильник тонера також скидається через налаштування в меню. Наприкінці проводиться друк пробної сторінки.