💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung SCX-4720D3

Використовується для моделей принтерів

SCX - 4520 | 4720

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
75-100
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Схожі моделі картриджів Xerox 013R00601, Nashuatec DSm520, Ricoh FX200
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 75-100

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung SCX-4720D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung SCX-4720D3 в два етапи

Насамперед розбирається корпус пристрою, тому що тільки так можна дістатися до бункера і основних модулів розхідника. Сама заправка картриджа Samsung SCX-4720D3 проводиться досить швидко і легко. Складнощі зазвичай пов'язані з розбиранням і очищенням деталей. У верхній частині відкручується відразу 5 гвинтів. Для зняття кришки-протектора додатково відщіпаються замки, розташовані спереду і ззаду. У таких випадках використовується шліц викрутки. З кожної бічної сторони видаляється по 4 гвинта, після чого торцеві кришки підчіплюються і знімаються.
 

Всі тонкощі розбирання

Спочатку витягується вал первинного заряду разом з усіма шестернями (7 шт.). Розташування зубчастих коліс запам'ятовується або фотографується для того, щоб при складанні встановити їх в правильному положенні. На чистячому лезі відкручуються гвинти і панель видаляється. Потім з гнізда виймається світлочутливий циліндр. Згідно з інструкцією по заправці картриджа Samsung SCX-4720D3 далі:

  • піддягається кріплення проявочного вала;
  • забирається пластина і скоба;
  • ролик перенесення зображення виймається через праву сторону.
ПОРАДА! Занадто зношені або пошкоджені деталі замінюються на нові. Особлива увага приділяється стану фотовала і дозуючого леза, адже саме вони першими приходять в непридатність.
На цьому етапі проводиться очистка модулів і основних вузлів. Поверхні роликів і фоторецептора акуратно протираються сухою безворсовою тканиною. При сильному забрудненні застосовується ізопропіловий спирт. За допомогою спеціального розчинника для електромеханічних виробів з кромки дозуючого леза прибираються залишки запеченого тонера. З бункера сервісним пилососом видаляються залишки старого порошку.
ВАЖЛИВО! При роботі з тонер-картриджем посадочні штирі також ретельно очищаються від забруднень.
 

Збірка і заправка картриджа Samsung SCX-4720D3

Як тільки всі деталі будуть очищені, починається збірка пристрою. У вихідну позицію ставиться ролик перенесення. Щоб його закріпити, збоку надягається фіксуюча пластина зі скобою. На свої місця повертаються всі 7 шестерен. Тільки після цього встановлюється:

  • світлочутливий барабан;
  • чищення лезо;
  • права і ліва боковини (прикручуються гвинтами).
ПОРАДА! Коли надягають торцеві панелі, то обов'язково перевіряється, встали чи на своє місце осі все валів. До того ж фотоциліндр притрушують тальком, щоб при запуску матеріали не заклинило.
 
Перед заправкою картриджа Samsung SCX-4720D3, контактні місця пристрої змащуються графітовим складом. У зазор тонерного бункера дуже акуратно засипається 75-80 г порошку. У бічній частині біля леза, що чистить,  проводиться заміна чіпа. На завершення на тонер-картридж надягається верхня кришка до характерного клацання. Таким чином передні і задні затискачі входять в відведені для них пази. Зверху кришка-протектор фіксується 5 гвинтами. В обов'язковому порядку розхідник тестується - виконується пробний друк. При появі дефектів або фону розхідник знову розбираємо і ретельно перевіряємо, або відносимо до нас в одну з майстерень. Як показує практика, причиною цьому служить або знос основних деталей або неправильна збірка пристрою.