💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung SCX-4720D5

Використовується для моделей принтерів

SCX - 4520 | 4720

Заправка у майстерні ціна, від
319 грн
Заправка на виїзді ціна, від
369 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
5000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
100
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 5000
Схожі моделі картриджів Xerox 013R00606, Nashuatec DSm520, Ricoh FX200
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 100

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung SCX-4720D5

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung SCX-4720D5: професійно і швидко

Ця серія витратних матеріалів не має спаяних ділянок, що значно полегшує роботу майстра. Тому, коли проводиться заправка картриджа Samsung SCX-4720D5, використовується тільки плоска і хрестова викрутка. Для початку відкручуються 5 гвинтів, розташованих у верхній частині пристрою. Потім на фронтальних сторонах спереду і ззаду відщіпаються замки, панель від'єднується від корпусу. По черзі знімаються торцеві шторки. На кожній з них видаляється по 4 гвинта, кришки підчіплюються і прибираються.
 

Особливості розбирання

Спочатку з тонер-картриджа витягується ролик первинного заряду, а потім бічні шестерні (7 шт.). На чистячому лезі відкручуються 2 крайніх гвинта. Деталь виймається дуже акуратно, при цьому найголовніше, щоб напрямні носія не поламалися. З посадкового гнізда звільняється фотоциліндр, спочатку піднімається сторона з великою шестернею. Вал переносу витягується наступним чином:

  • знизу піддягається кріплення модуля;
  • збоку знімається пластина разом зі скобою;
  • з правого боку витягується сам девелопер-роллер.
ПОРАДА! Розташування шестерней запам'ятовується або фотографується. Така передбачливість дозволяє встановити їх у правильній послідовності.
 

Відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung SCX-4720D5 бункер для тонера обов'язково очищається від старого порошку. Для цього використовується сервісний пилосос високої потужності. Також ізопропіловим спиртом і безворсовой серветкою витираються:

  • фетрові ущільнювачі на корпусі;
  • коротрон;
  • кромка леза дозування (від запеченою тонера).

Звичайно, якщо потрібно замінити пластину дозування, то вона знімається. Однак при цьому враховується, що деталь фіксується збоку пружиною і приклеєна поролоновою основою до пластмасового каркаса. Після цього, фоторецептор і проявочний вал теж очищаються сухою тканиною з м'якою фактурою. До того ж ватною паличкою протираються штирі для шестерней.

ВАЖЛИВО! Якщо не очистити тонерний бункер перед зарядкою, то при друку з'являться дефекти або фон.
 

Правильна збірка і заправка картриджа Samsung SCX-4720D5

Ролик перенесення зображення повертається на своє місце, після чого фіксується пластиною-кріпленням. У потрібному порядку встановлюються всі 7 шестерень. Ставиться в початкове положення фотобарабан (велика шестерня розташовується з правого боку). Світлочутливий циліндр присипається невеликою кількістю тальку або тонером. Це дозволяє модулю більш плавно ковзати по кромці леза, що гарантує успішний запуск пристрою.
ПОРАДА! Оскільки металеві елементи, що крутяться, зношуються при терті, всі контактні місця змащуються струмопровідною пастою. При цьому залишки старого мастила видаляються.

Далі прикручується лезо очищення, виставляються його напрямні. Подальша збірка проводиться в незвичайному порядку:

  • спочатку надягається і прикручується права боковина;
  • повертається в посадочне гніздо вал PCR;
  • закріплюється ліва бічна панель.
ВАЖЛИВО! При установці торцевих кришок перевіряється правильність розташування осей рухомих валів. Вони повинні потрапити в місця, відведені для них на кришках.
 
Через зазор відсіку засипається тонер відповідного маркування в кількості 100 г. Для вдалої заправки картриджа Samsung SCX-4720D5 застосовується кришка з конусоподібною шийкою. В процесі зарядки пристрій періодично простукується і струшується. На завершення змінюється чіп, щоб мікросхема не блокувати роботу оргтехніки. Зверху надягається кришка-протектор до характерного клацання, що свідчить про потрапляння замків в пази, і прикручується 5 гвинтами. Лазерний принтер запускається для пробного друку. Ця процедура покаже наявність дефектів, а значить, правильність заправки картриджа.