Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Заправка картриджів Київ ІТ Сервіс - ми завжди поруч з Вами

Заправка картриджів поруч зі мною - прямо тут і зараз

Заправка картриджів поруч із ВамиЯкщо Вам потрібна заправка картриджів поруч, то Ви потрапили за адресою. Одні клік, один телефонний дзвінок - і ми вже стукаємо в Ваші двері. Оперативність і якість є нашою візитною карткою. Всі роботи майстра сервісного центру проводяться на високому професійному рівні.

Потрібно терміново? Ми завжди готові

Завдяки тому, що наша компанія «Київ ІТ Сервіс» має кілька майстерень як на правому, так і на лівому березі Києва, послуга заправки картриджа поруч стала доступна практично кожному киянину, і не тільки. Більш того, наші співробітники готові виїхати на виклик відразу ж після оформлення заявки. При необхідності вони використовують автомобіль, якщо потрібна термінова зарядка розхідників. Водночас сама заправка картриджа триває всього 15-20 хвилин. Однак така оперативність ніяк не впливає на якість виконуваних робіт, майстри все так же:

  • старанно проводять діагностику розхідника;
  • акуратно розбирають картридж;
  • ретельно очищають всі деталі і бункери;
  • прецизійно збирають пристрій;
  • виконують друк тестової сторінки.

Кваліфікація і багаторічний досвід наших майстрів дозволяє їм оперативно обслуговувати моделі самих різних брендів, незалежно від складності модифікації зразків. До того ж на складі компанії завжди є в наявності достатня кількість комплектуючих, необхідних для заміни зношених модулів, а також висококласних тонерів всіх кольорів. Ми використовуємо матеріали тільки перевірених виробників. Таким чином послуга "заправки картриджів поруч зі мною" дозволяє швидко вирішити всі ваші проблеми, пов'язані з оргтехнікою.

captcha