Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

На скільки сторінок вистачає картриджа в лазерному принтері?

15.08.2017

На скільки сторінок вистачає картриджа в лазерному принтері?Питання: «На скільки аркушів вистачає лазерного картриджа?», одне з найпопулярніших у користувачів. Купуючи друкуючу техніку та витратні матеріали до неї, регулярно проводячи заправку картриджів, ми очікуємо, що ці вкладення дадуть багато якісно надрукованих документів.

Тож, на скільки аркушів вистачає картриджа? Відповідь знайдемо в описі (характеристиках) товару. Якщо ця інформація не зазначена на сайті продавця - уточнюйте. Зверніть увагу, часто до однієї моделі принтера доступні два, а навіть і більше ідентичних картриджів, що відрізняються місткістю тонера. Наприклад, картридж Samsung 205S / L / E.

  • MLT-D205S (2000 сторінок)
  • MLT-D205L (5000 сторінок)
  • MLT-D205E (10000 сторінок)

Ці моделі підходять для принтера Samsung ML-3712, ML-3710, ML-3312, ML-3300, ML-3310, SCX-4835, SCX-4833, SCX-5639, SCX-5637, SCX-5739, SCX-5737. Роблячи вибір на користь збільшеного картриджа, уточніть, чи підходить він саме в вашу модель. Тому що збільшені картриджі можуть бути сумісні не з усіма моделями в одній лінійці пристроїв. Ресурс аналога (копії) може відрізнятися від ресурсу оригінального картриджа. Радимо уточнювати цю інформацію у виробника або продавця.

Для початку визначимося з поняттями. Ресурс - загальна кількість аркушів, яку можна надрукувати повністю заправленим картриджем при 5% наповненні сторінки. Тут спрацьовує принцип зворотньої пропорції. При збільшенні відсотка наповнення листа зменшується кількість аркушів, які можна буде роздрукувати. Відсоток наповнення листа вираховують від повної заливки сторінки, а не від тексту, який надрукований на ній. Тому відповісти на питання: «На скільки вистачає заправки картриджа?» можна тільки в теорії.

Для наочності розглянемо основні аспекти:

1. Налаштування друку. До них відносяться розмір шрифту, використання функції копіра і т.д. Жирний шрифт збільшує витрату тонера до двох разів. При копіюванні переноситься фон, який збільшить витрати. Враховуйте і зворотний бік медалі: друкуючи в економному режимі ви зберігаєте тонер, але знижуєте термін служби окремих деталей (фотобарабана).

Рішення - знайти оптимальні налаштування друку. Таким чином, ви зможете збільшити кількість аркушів, на які вистачить картриджа, без заподіювання шкоди окремим деталям.

 

2. Стан техніки. Якщо корпус картриджа хитається або пошкоджений, порошок буде просипатись. Іноді користувачі його трясуть, що, по-перше, сприяє осипанню, а по-друге, його скорішій поломці. Зношений вал первинного заряду або фотобарабан сприяє переносу порошку в бункер відпрацювання. На скільки вистачить заправки картриджа в такому випадку, важко відповісти навіть досвідченому  фахівцю.

Висновок - стежити за станом друкувального пристрою і витратних матеріалів до нього. Пам'ятати, що крім необхідності заправити картридж, потрібна систематична профілактика і, в разі потреби, ремонт як принтера, так і витратних матеріалів.

 

3. Якість паперу. Його користувачі не завжди беруть до уваги цей фактор. Використання неякісного дешевого паперу не тільки збільшує витрату тонера, а й завдає шкоди апарату.

Висновок - для лазерного друку рекомендується купувати папір більш гладкий і зі спеціальним покриттям, що забезпечує поглинання тонеру.

 

4. Навколишнє середовище. Один і той же принтер, картридж і тонер в різних зовнішніх умовах (вологість, температура, запиленість повітря) буде працювати по-різному. Підвищена вологість сповільнить процес і знизить якість зчеплення порошку і фотобарабана, копії будуть більш світлими та багато порошку піде у відпрацювання.

Порада – не зайвим буде вивчити інструкцію до пристрою і слідувати рекомендаціям виробника.

 

Сподіваємося, що ми змогли пояснити, на скільки аркушів вистачає картриджа лазерного принтера, і дані рекомендації виявилися корисними. Потрібна заправка принтера або МФУ в Києві? Бажаєте замовити майстра по ремонту принтерів або отримати безкоштовну консультацію? Телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів або замовляйте дзвінок консультанта вже зараз.