💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Несумісний картридж з тонером

25.08.2021

Друкуюча техніка, як і все в цьому житті, здатна піднести користувачеві сюрпризи в найвідповідніший момент. Одним з них є помилка: несумісний картридж з тонером. Звичайно, якщо друк потрібно здійснити негайно, то в терміновому порядку звертаються до професіоналів або в сервісний центр. Наприклад, в таких випадках наша компанія «Київ ІТ Сервіс» досить швидко знаходить розв'язання цієї проблеми. Все ж нерідко подібна неприємність вирішується та іншим шляхом, наприклад самостійно.

Причини, за якими видається помилка: несумісний картридж з тонером

несумісний картридж з тонеромВ першу чергу таке відбувається через неправильну установку розхідника. Тому пристрій витягується з принтера і повторно встановлюється, але не раніше ніж через 15-20 хвилин. При цьому обов'язково перевіряється наявність транспортувальної стрічки або відповідного механізму. Зазвичай ця деталь фіксується для захисту контактів від пошкоджень, а також попадання вологи або пилу. До того ж в нових картриджах передбачені спеціальні захисти для:

  • чіпів;

  • фотобарабанів;

  • тонерних відсіків (від прокидання).

При установці вони неодмінно видаляються, в іншому випадку система теж може видавати помилку: несумісний картридж з тонером. Водночас не буде зайвим перевірити ще раз, чи сумісний розхідник з даною моделлю лазерного принтера. Таке часто відбувається, коли покупка здійснюється через неперевірені сайти. До того ж техніка починає так «обурюватися» і з інших причин:

  • чіп не був замінений;
  • некоректна перепрошивка ПО;
  • проблеми з принтером;
  • контакти пошкоджені або забруднені;
  • регіональність: конфлікт викликаний несумісністю регіонів МФУ і картриджа;
  • мікросхема має пошкодження.

Деякі з перерахованих труднощів вирішуються досить швидко і просто. Інші вимагають професійного втручання, оскільки через з допущених при їх усуненні помилок техніка може вийти з ладу. В результаті її ремонт обійдеться користувачеві в кілька разів дорожче, ніж консультація фахівців сервісного центру.

Всі помилки поправні

Для початку чіп перевіряється на наявність пошкоджень. Мікросхема замінюється, якщо зроблена заправка картриджа була виконана без її заміни. Також на корпусі розхідника протираються контакти. При цьому використовується м'яка серветка і дистильована вода, але тільки не спирт. Крім іншого, враховується той факт, що компанії, що випускають оргтехніку, програмують пристрої для певного регіону. У зв'язку з цим при покупці нового картриджа обов'язково уточнюється регіон, під який він був «заточений». Особливо уважно до цієї справи підходять при переїзді в іншу країну. Для зміни регіону на принтері викликається технічне меню (Tech Mode). У ньому безпосередньо вибирається:

  • Tech menu;
  • Data setup;
  • Clear All Mem;
  • Ukraine.

УВАГА! У деяких випадках (буває досить рідко) може вийти з ладу мікросхема пам'яті пристрою. Тоді потрібно робити ремонт плати управління, який проводять виключно висококваліфіковані майстри.

Прошивка друкарської техніки - дуже відповідальна справа, адже одна неправильно зазначена цифра або буква в процесі перевстановлення призводить до блокування системи. Тому, щоб виправити помилку: несумісний картридж з тонером, досвідченим майстром проводиться позапланова перепрошивка пристрою. Проте варто враховувати, що обнулення лічильника вистачає приблизно на 1, максимум 2 цикли. Потім потрібно повторно виконати процедуру. Як видно, розв'язувати злободенну проблему можна, потрібно лише правильно до неї підійти.