Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Підвищення тарифів на заправку картриджів

04.05.2018
Підвищення тарифів на заправку картриджівБудучи нашими клієнтами, ви знаєте, що вартість сервісу з заправки картриджів була встановлена ​​і не змінювалася з 2016 року. На жаль, утримання тарифів на рівні дворічної давнини стало неможливим. Це обумовлено зростанням цін на витратні матеріали, логістику і супутні витрати.
 
Зазначимо, що навіть з вимушеним підвищенням цін, заправити картридж у Києві з виїздом майстра найвигідніше саме в Київ ІТ Сервіс. Оскільки з нами ви не просто заправляєте картриджі за оптимально низькими цінами, а й отримуєте в комплексі якісне та оперативне обслуговування, яке відповідає вимогам ритму життя в мегаполісі.
 
Одночасно з підняттям цін ми розробили гнучку систему знижок. Заряджаючи одночасно два і більше картриджів в травні 2018, ви отримуєте істотну знижку на заправку у вас вдома або в офісі. Детальніше про акцію «Заправляй більше, плати менше!»  читайте в розділі Акції.
 
Крім того, в наших пунктах прийому картриджів на заправку є можливість оперативно заправити картриджі за мінімальними цінами в Києві. За детальною інформацією звертайся за телефонами, вказаними на сайті або замовте дзвінок консультанта у зручний для вас час.