Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Чому шумить принтер

07.07.2021

Звуки і шуми дуже важливі, оскільки вони відкривають багато о роботі приладу. Якщо принтер видає сторонні звуки, то прийшов час розібратися, чому принтер шумить при друці? Нормальним явищем вважається оповіщення про старт друку. До того ж користувач чує момент захоплення аркуша паперу, що так само цілком природно. Однак при своєрідній трісці, свисті або незвичайному поклацуванні слід бити на сполох і намагатися знайти причини. Якщо подібні шукання не приводять до успіху, необхідно викликати майстра.

Можливі причини того, чому принтер шумить при друку

Головною причиною такого «нестандартної поведінки» техніки служить неправильно встановлені шестерні. До того ж з часом ці деталі зношуються: зубчики стираються і ламаються при інтенсивному використанні, що негативно позначається на роботі пристрою. Як результат, принтер шумить, але не друкує. Рішенням проблеми стане заміна шестерні. Все ж знайти відповідні деталі на ринку досить проблематично, тому краще скористатися послугами фахівців. Коли причиною тріска стає неправильно встановлений шестерний блок, то апарат розбирається і збирається знову відповідно до інструкції. Іншими причинами того, що принтер видає скрегіт, служить:

1. Несправність або засмічення редуктора

Чому шумить принтер?В процесі використання на рухомих частинах пристрою накопичується багато пилу від паперу або тонерного порошку. При попаданні на металеві стрижні ці частинки з'єднуються зі струмопровідної мастилом і перетворюються в бруд, яка нерідко твердне. Тому періодично потрібно проводити профілактику та очищення техніки.

2. Помилки при установці або у роботі

Наприклад, після заправки деяких моделей картриджів, де потрібно виставляти певний зазор леза дозування, в таких випадках при неправильній установці буде друк з певними дефектами. При такому положенні справ світлочутлива поверхня ОРС часто передчасно пошкоджується, через що він сильно зношується.

3. Проблеми з вузлом захоплення паперу

Механізм оснащений гумовою прокладкою, яка в процесі експлуатації «сідає». З цієї причини механізм може клацати та вдаряти. Виправити положення допоможе чистка гумової поверхні або заміна самого ролика захоплення.

4. Пошкодження термоплівки

Ця частина апарату може порватися і в процесі роботи видавати характерний хрускіт. У пристрій часто потрапляють сторонні предмети, які при русі рвуть плівку. Її необхідно замінити.

Принтер свистить при друку ще й тоді, коли гумові втулки валів сильно зношуються. Водночас дивний звук чути при забрудненні шестерень. Пил потрапляє в пази та заважає руху механізмів. Проте в деяких випадках потрібно всього лише витягти картридж і встановити його заново. Частою помилкою користувачів є придбання підробок або несумісних моделей. Так, расходник неправильно стає в посадочні місця, і принтер шумить при друку і включення. У зв'язку з цим кожен повинен знати, як перевірити справжність картриджа.

Причин несправності може бути дуже багато. Якщо наведені рішення не привели до бажаного результату, то слід звернутися до фахівців Київ ІТ сервіс. Це буде набагато дешевше, ніж потім купувати новий картридж або принтер.