Як очистити магнітний вал при заправці картриджа

16.09.2015

МАГНІТНИЙ ВАЛ (MAGNETIC DEVELOPER ROLLER, MAG ROLLER, DEVELOPER ROLLER).

Магнитный валЯвляє собою металеву трубку, всередині якої знаходиться нерухомий магнітний сердечник. До магнітного валу притягається тонер, який, перед подачею на барабан, набуває негативний заряд під дією постійної або змінної напруги.

 

У картриджах виробництва HP і Canon магнітний вал являє собою складну конструкцію у вигляді металевого валика, поверхня якого вкрита спеціальним шаром. Відповідно, під час заправки картриджа магнітному валу слід приділити достатньо уваги.

 

Як очистити магнітний вал?

 

Магнітний вал необхідно очищати шляхом продування сухим очищеним стисненим повітрям в заправній станції, або занурюючи його вертикально в шланг пилососа, не торкаючись стінок шланга. Якщо на поверхні вала після такої очистки залишаються плями тонера, то необхідно стерти їх м'яким пензликом. Очищення тканиною, застосовуючи силу, не рекомендується, тому вона може порушити шорсткість поверхні вала, необхідну для достатнього заряду тонера трибоелектризацією. Також не рекомендується використовувати для очищення вала ізопропіловий спирт, тому розчинені їм частки тонера можуть заповнювати «пори» на поверхні вала, що також може привести до недостатнього заряду тонера. У разі сильного забруднення допускається використання сильних розчинників, типу ацетону, проте не варто забувати про їх токсичність і про те, що оболонку магнітного вала в цьому випадку можна просто замінити на нову, яка прослужить набагато довше.

 

Якщо у Вас виникли труднощі або Ви просто не хочете експерементувати - зверніться до нас, наші фахівці подбають про Ваш магнітний вал й картриджі в цілому.