Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як правильно оформити заявку на заправку картриджів з виїздом майстра

30.01.2016

Для того щоб викликати майстра на заправку картриджа, Вам необхідно:

Визначитися з моделлю свого принтера / картриджа (наприклад, принтер HP Laser Jet P1102 з картриджем CE285A або Canon MF-4410 з картриджем 728). Якщо Ви не пам'ятаєте модель свого пристрою, її можна подивитися або на передній панелі, або із зворотного боку (ззаду є наклейка з моделлю і серійним номером).

Перевірте якість друку, чи немає темних смуг по краях листа, або інших видимих дефектів друку. Це необхідно для того, щоб майстер взяв з собою всі необхідні запасні частини картриджа.

Зберіть всі порожні картриджі, які у Вас є, чим більше картриджів Ви підготуєте для заправки, тим дешевше Вам це обійдеться.

Зателефонуйте за телефоном (044) 331-67-01. Якщо Вам незручно дзвонити на прямий міський номер зі свого оператора, це можна зробити дуже просто за допомогою кнопки звязку, яка розташована в правому нижньому кутку нашого сайту - протягом 30 секунд, з вами звяжеться диспечер і ви зможете зробити замовлення на заправку картриджів з виїздом майстра (якщо є деффекти друку картриджа не забудьте про це сказати диспетчеру). Крім того, на нашому сайті передбачена форма замовлення послуги і зворотного дзвінка.