Дропшипінг

Збільшити прибуток з Київ ІТ Сервіс можливо вже сьогодні. Дропшиппінг дозволить, не докладаючи додаткових зусиль і ресурсів збільшити обороти. Ваша компанія обслуговує, ремонтує і реалізує принтери, БФП і витратні матеріали для них? Тоді наша пропозиція може вас зацікавити і буде корисною тим, хто бажає розширювати асортимент продукції.

Хочете продавати відреставровані картриджів Xerox, Brother, Hewlett Packard, Canon, Samsung вашим клієнтам? Але не маєте часу і можливості налагоджувати виробництво: вибір постачальників, транспортування, організацію додаткових робочих місць, підбір фахівців, устаткування і приміщень. Нами налагоджені доставка і виробництво регенерованих лазерних картриджів досвідченими майстрами.

Пропонуємо взаємовигідну роботу на умовах дропшиппінгу. Вам достатньо додати до переліку товарів вашого інтернет-магазину картриджі виробництва Київ ІТ Сервіс та очікувати приріст прибутку.

Дропшиппінг з нами - це просто і вигідно:

  1. Покупець оформляє і оплачує замовлення на майданчику вашого інтернет-магазину.
  2. Ви проплачує вартість товару за нашим прайсом, залишаючи собі різницю. Передаєте нам реквізити для відправки товару покупцеві.
  3. Нами проводиться відправка картриджа замовнику.

Заповніть спеціальну форму з позначкою «Дропшиппінг» і наш представник зателефонує вам для обговорення умов співпраці.