💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Дропшипінг

Дропшипінг лазерних картриджівЗбільшити прибуток з Київ ІТ Сервіс можливо вже сьогодні. Дропшиппінг дозволить, не докладаючи додаткових зусиль і ресурсів збільшити обороти. Ваша компанія обслуговує, ремонтує і реалізує принтери, БФП і витратні матеріали для них? Тоді наша пропозиція може вас зацікавити та буде корисною тим, хто бажає розширювати асортимент продукції.

Хочете продавати відреставровані картриджів Xerox, Brother, Hewlett Packard, Canon, Samsung вашим клієнтам? Але не маєте часу і можливості налагоджувати виробництво: вибір постачальників, транспортування, організацію додаткових робочих місць, підбір фахівців, устаткування і приміщень. Нами налагоджені доставка і виробництво регенерованих лазерних картриджів досвідченими майстрами.

Пропонуємо взаємовигідну роботу на умовах дропшиппінгу. Вам достатньо додати до переліку товарів вашого інтернет-магазину картриджі виробництва Київ ІТ Сервіс та очікувати приріст прибутку.

Дропшиппінг з нами - це просто і вигідно:

  1. Покупець оформляє та оплачує замовлення на майданчику вашого інтернет-магазину.
  2. Ви проплачуєте вартість товару за нашим прайс-листом, залишаючи собі різницю. Передаєте нам реквізити для відправки товару покупцеві.
  3. Нами проводиться відправка картриджа замовнику.

Заповніть спеціальну форму з позначкою «Дропшиппінг» і наш представник зателефонує вам для обговорення умов співпраці.