💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Brother TN-2335

Використовується для моделей принтерів

DCP-L2500 | DCP-L2520 | DCP-L2540 | DCP-L2560

HL-L2300 | HL-L2340 | HL-L2360 | HL-L2365 | HL-L2380

MFC-L2700 | MFC-L2720 | MFC-L2740

Заправка у майстерні ціна, від
359 грн
Заправка на виїзді ціна, від
409 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1200
Маса тонера, який засипається , гр.:
45-50
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1200
Вага тонеру, г 45-50

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Brother TN-2335

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Brother TN-2335 як в сервісному центрі

УВАГА! Для стартового розхідника, який комплектується разом з лазерним принтером, додатково купується прапорець скидання з пружиною. В такому випадку кожна наступна заправка картриджа Brother TN-2335 проводиться без заміни цієї деталі.
Спочатку пристрій розбирається з боку шестерень. Відкручується шуруп і знімається боковушки. По черзі видаляються білі шестерні. Оскільки пробка бункера досить щільно закупорена, то, щоб її не зірвати, ковпачок обережно піддягається плоскою викруткою і повільно витягується. З відсіку висипаються залишки тонера, контейнер пилососиться. Далі звільняється вісь девелопера-роллера. Біля заглушки відкручується шуруп і по черзі знімаються:
  • сама заглушка;
  • велика шестерня білого кольору;
  • дві маленькі шестерінки;
  • Е-образна стопорная шайба;
  • напрямна втулка, яка фіксується двома засувками.
УВАГА! Бункер для тонера обов'язково очищається пилососом, оскільки в картриджі Brother TN-2335 відсутній відсік для відпрацювання. З цієї причини залишки і пил накопичуються в бункері. Якщо його не очистити, то друк буде мати брудний фон
 
З правого боку тонерного картриджа Brother TN-2335 видаляється шуруп і знімається кріплення проявочного вала. Для цього акуратно відгинаються фіксатори. Ролик перенесення зображення обережно витягується і очищається м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом. Знімається дозуюче лезо, прикріплене гвинтами, і дуже делікатно протирається розчинником, тому що його кромка легко деформується. Під пластиною знаходиться ніша бункера, всередині якої розташований поролоновий ущільнювач. Залишки тонера прибираються з ролика-дозатора за допомогою пилососа, тоді заправка картриджа Brother TN-2335 вважається якісною.
УВАГА! По периметру корпусу також розташований ущільнювач з поролону. Так як він нічим не прикріплений і не приклеєний, то його очищення проводиться дуже акуратно.
 

Збірка і заправка картриджа Brother TN-2335

На цій стадії тонер-картридж Brother TN-2335 збирається в зворотному порядку. Очищене лезо дозування і проявочний вал встановлюються на свої місця. У вихідну позицію ставиться напрямна втулка, яка фіксується стопорним кільцем. У вже знайомій послідовності надягають шестерні:

  • обертання валу проявлення;
  • ролика подачі тонера;
  • приводу.

Ці три деталі закриваються заглушкою, яка закріплюється шурупом. З протилежного боку картриджа Brother TN-2335 кінець осі ролика перенесення змащується невеликою кількість струмопровідного мастила. При цьому графітового складу не повинно бути занадто багато. На завершення надягається втулка, яка фіксує, прикручується шуруп.

 
ВАЖНО! При установці шестерень з боку пробки тонерного бункера зубчик білої шестерні повинен йти слідом за зубцем прапорця скидання лічильника. Саме таким має бути стартове положення скидання механізму.
Після складання пристрою проводиться безпосередня заправка картриджа Brother TN-2335. В отвір бункера засипається близько 50-80 г відносно сумісного тонера. Пробка відсіку щільно закривається. У правильному порядку встановлюються шестерні, а також прапорець скидання з пружиною. Механізм закривається торцевої панеллю і прикручується шурупом. Розхідник готовий до використання.