💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Canon 052

Використовується для моделей принтерів

LBP-212 | LBP-214 | LBP-215
MF-426 | MF-428 | MF-429

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3100
Маса тонера, який засипається , гр.:
160-180
Колір заправки:
Чип:
роботу не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3100
Вага тонеру, г 160-180
Чіп не блокує
Схожі моделі картриджів HP CF226A

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Canon 052

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Canon 052 - місія складна, але здійсненна

Перед тим як заправити картридж Canon 052, пристрій роз'єднується на дві частини. У блоці з фотобарабаном поддягаєтся захисна "шторка" і акуратно знімається. Обов'язково запам'ятовується, в якому положенні знаходиться пружина. З корпусу витягуються два штифти, що з'єднують половини тонерного картриджа Canon 052. Біля них проробляються невеликі отвори, щоб можна було їх захопити. Стрижні витягуються прямими кусачками. При видаленні світлочутливого барабана:

  • плоскою викруткою натискається штифт ОРС;
  • робляться надрізи біля "капелюшки" стрижня;
  • вісь витягується за допомогою кусачок.
 

В процесі зняття фотовала і ролика первинного заряду звільняється хвіст пружини, яка розташована на захисній втулці шестерні. Запам'ятовується її вихідна позиція. Поверхня коротрона ретельно, але обережно, очищається бесворсовою серветкою, змоченою спеціальним розчинником або ізопропіловим спиртом.

На лезі очищення по обидва боки відкручиваются гвинти, пластина знімається. З відсіку картриджа Canon 052 вакуумним пилососом видаляється відпрацьований тонер. До того ж протираються ущільнювачі. Після цього лезо прикріплюється назад. На правий край металевого стержня наноситься нове струмопровідне (графітове) мастило. Вал становиться на своє початкове місце. Фотобарабан встановлюється у вихідну позицію і фіксується штифтом, вставленим до упору.

ВАЖЛИВО! Фоточутливий барабан замінюється в тому випадку, якщо на його поверхні є потертості, а відбитки йдуть з дефектами. Цю процедуру рекомендовано виконувати тільки фахівцям.

 

Процес заправки картриджу Canon 052

Береться тонерний блок пристрою. З лівого боку відкручиваются 2 гвинта, які утримують торцеву кришку. Витягується магнітний вал. Знімається лезо очищення, що фіксується шурупами. Бункер для тонера звільняється від залишків порошку. Ущільнельння протираються ізопропіловим спиртот, якщо на них є тонерний наліт. Заправка картриджа Canon 052 проводиться за такою технологією:

  • засипається відносно сумісний тонер в кількості 100-120 г;
  • робиться кілька заходів уздовж всього отвору;
  • під час процедури пристрій постійно струшується і простукується;
  • порошок, що розсипався, видаляється з поверхні.
 

До панелі прикріплюється лезо очищення, яке повинно стикатися з контактною пружиною. Для установки магнітного вала в гніздо бічної кришки його вісь вкручується до моменту блокування. Надягнений валик обов'язково тестується методом прокрутки. Так, на його поверхню рівним шаром (без просвітів і горбків) повинен лягати тонер. Торцева панель надягається і фіксується гвинтами.

 
Дві частини картриджа Canon 052 з'єднуються. При цьому вирівнюються бічні пружини. В кінці на своє початкове положення вставляються до упору штифти. Кришка фотобарабану повертається на своє місце. Виставляється в правильну позицію пружина. Перевіряється збіг виступів на пристрої і в гнізді корпусу. Чіп замінюється на новий (якщо необхідно). З двох верхніх кутів зрізається пластмасовий захист, що дозволяє висунути мікросхему. Перевіряється робота пристрою.